Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok? Vagy mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Vagy mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

van egy évfolyamtársam,fiú nagyon helyes vicces kedves!

nem tudom mi van velem ha meglátom mintha hevesebben verne a szívem,izgulok h vajon jól nézek e ki stb

most volt köztünk egy kis feszkó mert úgy éreztem kihasznál de szerintem ez is a szerelemtől volt

amikor más lányokat csípdes meg udvarolgat nekik szinte felrobbanok annyira féltékeny vagyok,de mivel nem vagyok szép meg kövér vagyok de belül sztem meg mások szerint is kedves segítőkész,nem merem megmondani h tetszik ,nálunk ez olyan ciki főleg mert csak 14 évesek vagyunk

tényleg szerelem?

am meg most karácsonykor is kaptam tőle smst és én is irtam neki,de egy kicsit olyan volt... szval valami olyan hogy ha szüksége van rám minden körülménybem megtalál.hogy értelmezi?


2010. dec. 25. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a SZERELEM! :) Velem is ez a helyzet, csak fordítva.

Én vagyok a fiú, és ő a lány;)


18/f

2010. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen az vagy
2010. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kihasznál téged?? Netán a barátnője vagy??

Ne legyél már féltékeny arra, ami nem a tiéd...

Egyébként gyerekek vagytok még...

Gyerek szerelem lehet simán...De ne csapd be magad vele...

2010. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kívánj neki boldog karácsonyt, bár gondolom már megtetted.

Válszolj neki te is valami kétértelmű dolgot.

2010. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a kihasználást ott éreztem leginkább

mikor beléptem az osztályterembe,nem is szólt hozzám de amikor a 3dik óra közelgett ami éppen doga volt hátra fordult hozzám és így szólt,mint mindig:

te ,tudod ezt a viccet?

és azt hiszi hogy ezzel meg van oldva és a dogán repül is a helyes válasz neki

2010. dec. 25. 20:07
 6/14 A kérdező kommentje:
én küldtem a kétértelmű smst
2010. dec. 25. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:

No-no! Mire hinné azt, hogy meg van oldva?? Szerinted ő tudja, hogy megbánt téged azzal, amiket csinál?? Most van közötök egymáshoz vagy nincs??

A viccelődés és a segítség kérés még nem nyalás, csak akkor, ha közben azt mondja, hogy a csaja vagy, s eközben leszar. De nem hiszem, hogy így van.

2010. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs. És mit válaszolt?
2010. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mire mit válaszolt?az smsre?
2010. dec. 25. 20:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, arra.
2010. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!