Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltörtem a barátom személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltörtem a barátom személyes dolgait. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az összes közösségi oldalon amin fent van a barátom feltörtem a jelszavát..de annyira egyszerűt adott meg hogy elsőre is sikerült.. Azóta folyton nézegetem mi történik..vannak dolgok amik szarul estek.. de amég együtt voltunk nem történt semmi olyan hogy más lánynak írt volna vagy ilyesmi.. tudom ez részben bűncselekmény, nem merem neki elmondani és nem is akarom, egyszerűen nem akarok róla tudni h ezeket tudom,de néha jólenne így "ellenőrizni" de ahjj nem tudom mit csináljak..ráadásul ilyem bűnügyi dolgokkal kapcsolatban tanul. Ő jobban tudná h most mit tettem.. de egyszerűen bolond h ennyire könnyű jelszókat adott meg.. sőt egyszer megadott egy oldalának a jelszavát h nézzek meg neki valamit..

mit tegyek most?


2010. dec. 25. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%

aZ ILYEN CSAJOKAT AGYON TUDNÁM VERNI.

25f

2010. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

ja mert testileg érett vagy mert f@sz kell a szádba ezért van barátod de agyilag tropa vagy.

"""sőt egyszer megadott egy oldalának a jelszavát h nézzek meg neki valamit..

mit tegyek most?"""


nem azért adta meg a jelszavát mert bolond hanem azért mert megbizott benned, remélem minden téren ezt kapja majd tőled bizalom helyett majd kefélj félre és majd mehetsz guberálni a konténerbe ugy megver az Isten!

2010. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
bunkoság volt :S
2010. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Teljesen félre ért engem mindenki!!!!!

Egyáltalán nem igaz amit rólam mondtok! Az e-mailjének tudtam a jelszavát mert megadta nekem.. egyszer rá egy hónapra (ami nemrégen volt) jutott eszembe hogy megvan a jelszava de nekem ehhez semmi közöm..eszembe se volt hogy bármit csináljak ott vagy nézegessem.. de beléptem egyszer és láttam h a legjobb bnőm irt neki levet egy oldalra és éresítés jött róla..mindenre gondoltam már ráírtam bnőmre beszélnek e valahol.. tagadta.. aztán rákatitottam a levélre és el tudtam olvasni mit beszéltek és nekem akartak meglepetést szervezni.. megbízok benne! aztán néha néha megnéztem és most nemrég láttam h 5 üzit kapott egy csajtól.. a csaj neve hasonlított egy csajra a multjából és kiakartam deríteni miért irt neki.. erre beléptem egy oldalra mert kitaláltam a jelszavát.. csak körlevél volt.. igen megint mekkora segg vagyok.. aztán ha már ezt tudom mást is tudhatok így az egészet kitaláltam, azóta se léptem be.. de elolvastam régi üziket, amikhez volt közöm nem volt közöm mégis rosszul estek, végülis semmi ilyen komoly nem volt, de azóta nem léptem be nagyon sajnálom és azon gondolkodom el akarom neki mondani és nagyon szégyellem magam.. de nem tudom hogy kezdk bele de csak személyesen akarom..amúgy meg bízok benne! de láttam olyan leveleket a multjából amikor kavart egyszerre több csajjal.. és mikor kihez ment mikor kitől jött az üzi és ettől félek lehet h jobb h tudom a jelszavát.De ez így gáz h mindig az e-maijei előtt üljek h mikor mi jön.. mert nem akarok erről sem tudni változtassa meg.. de azért néha kiváncsi vagyok h bízhatok e benne.. ezért kértem segítséget hogy mondjam el! mert ez nagyin ciki és nagyon gáz.. ez 2 napja volt h feltörtem.. szetem még em késő elmondani..

2010. dec. 27. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!