Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó lenne ez "személyes ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ez "személyes ajándéknak"? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Barátommal sajnos távkapcsolatban élünk 4 hónapja. Arra gondoltam,hogy legközelebb mikor megyek hozzá,akkor adok neki egy személyes ajándékot. Ami nem más lenne mint az egyik kedvenc plüss mackóm,amit befújnék a parfümömmel. Tudom,hogy butaságnak hangzik.De kíváncsi vagyok ti mit gondoltok?
2011. júl. 30. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt: nem tudom, hány évesek vagytok. Másrészt szerintem a pasik kis százaléka értékel egy plüssmackót, úgyhogy ha biztosra akarsz menni, akkor talán többre jutsz, ha egy ruhadarabodat adod neki oda..
2011. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy neki milyen a szemelyisege. Az en ferjemet pl. nem erdekli az ilyesmi. Egyszer vettem neki, nem igazan erdekelte. Te ismered, neked kell tudni, hogy o szereti-e az ilyet. De biztos, hogy orulni fog neki. Ne erezd kenyszernek, hogy valami targyi ajandekot muszaj neki adnod.
2011. júl. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én Párom értékelné és szeretné, de Ő szerintem a férfiak kb 1%-a... :) (mondjuk én meg alap nem vagyok plüssjátékos)

Korábban egy olyan férfival sem találkoztam, aki különösebben szeretett volna plüssfigurát kapni.

Attól függően, hogy mennyi idősek vagytok, és hogy voltatok-e már együtt, én lehet inkább egy szexi bugyit adnék neki, vagy egy alvósrucit.. de ez tényleg akkor jó, ha már voltatok/aludtatok együtt...

Ha nem, akkor kedves ajándék lehet a mackó is. Neked kell ismerned.. :)

2011. júl. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 k4lm0p1r1n ***** válasza:
én örülnék neki. f/18.
2011. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 20/F vagyok és Valentin napra kaptam egy kis kutyust tőle, amelynek a szájába egy szív volt. Az igazi meglep viszont az volt amikor megéreztem a kutyuson a barátnőm illatát. Azóta ő külön családtag, annyira szeretem. Bár sose, még gyerek koromba se voltam oda a macikért. Ha nem szégyelleném visszaadnám, hogy újra parfümözze be nekem.


Nekem bejött, de nem minden pasi van így vele.

2011. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :D én nagyon örülnék neki, pedig 26 vagyok. Nagyon fontos az illat egy kapcsolatban, de ez annyira aranyos ajándék :)))
2011. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet :D
2011. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elgondolkozva ezen a kérdésen eszembe jutott valami, amit ide írtam le [link]
2011. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy melltartót vagy egy sálat illatosítasz be, annak jobban örülne. Báár az én barátomnak is vettem egy plüss rozmárt, és vele alszik. :D
2011. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!