Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltörtem a barátom személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltörtem a barátom személyes dolgait. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az összes közösségi oldalon amin fent van a barátom feltörtem a jelszavát..de annyira egyszerűt adott meg hogy elsőre is sikerült.. Azóta folyton nézegetem mi történik..vannak dolgok amik szarul estek.. de amég együtt voltunk nem történt semmi olyan hogy más lánynak írt volna vagy ilyesmi.. tudom ez részben bűncselekmény, nem merem neki elmondani és nem is akarom, egyszerűen nem akarok róla tudni h ezeket tudom,de néha jólenne így "ellenőrizni" de ahjj nem tudom mit csináljak..ráadásul ilyem bűnügyi dolgokkal kapcsolatban tanul. Ő jobban tudná h most mit tettem.. de egyszerűen bolond h ennyire könnyű jelszókat adott meg.. sőt egyszer megadott egy oldalának a jelszavát h nézzek meg neki valamit..

mit tegyek most?


2010. dec. 25. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ásd el magad. Mélyre.
2010. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
menekülj az országból amíg lehet xD
2010. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Azt csináld, hogy soha többet ne lépj be az ő saját oldalaira. na és ha más lányoknak ír??? Nem lehetnek lány ismerősei, barátai? Ne legyél ennyire kislány. A sok hülye film ugye-ugye?
2010. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
lehet, hogy éppen tesztelt. és lehet, hogy most buktál meg a vizsgán.
2010. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
hát alapol semmi közöd hogy ő mi csinál szóval vágd le a kezeidet és hagyd a személyes dolgait te se örülnél ha nézegetné valaki a leveleidet van MAGÁN ÉLETE de te eszt felrúgod azzal amit csinálsz..sőt ha kiderülne ez az egész dolog azt is megérteném ha pofán vágna..
2010. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Funktasztikus ***** válasza:
52%
elsönek.......... is bizz meg a barátodban második............ halgassxD
2010. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

ha nem akarsz róla tudni, akkor mért törted fel?


amúgy meg ha ennyire bízol benne, ne számíts hosszú kapcsolatra

2010. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Megérdemelnéd, hogy megtudja, és szakítson veled, hülye féltékeny kis p*csa. Az ilyenek nem érdemlik meg, hogy párjuk legyen.
2010. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:

"tudom ez részben bűncselekmény"


Rosszul tudod. Ez teljesen az. Másészt ezzel kb meg is mutattad, hogy emberileg hol helyezkedsz el.


Az meg külön szép, hogy rá akarod fogni, hogy az egyszerű jelszava miatt ő a hibás. Ha lefoglak és megerőszakollak, akkor te vagy a hibás, mert miért nem volt nálad fegyver vagy miért nem vagy erősebb? Ugye-ugye.


(Mondjuk néha mindenki hibázik. Tanulj belőle és máskor ne csinálj ilyet. Ebből jogi bajod úgy sem valószínű, hogy lesz, a barátoddal ilyen bizalom mellett meg amúgy sem baj, ha szétmentek.)

2010. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Te elmebeteg, ha veled jár mit s*arozol azon kinek irogat?

Ha nem lenél fontos neki nem veled járna.

Ne csinálj semmit, titkold, csapd csak be,

érezz vele együtt, segits neki kitalálni ki tehette, és majd az ÉLET VISSZAADJA.

MIVEL AZ ÉLET IGAZSÁGOS, MÁR NEM LESZTEK SOKÁIG EGYÜTT!

Ha csak be nem vallod neki.

Ha feljelent, lekérdezik az IP-t a t-comtól vagy a szolgáltatótól és kidobja a címed.

És akkor rászúrsz. Mehetsz ujjlenyomatvételre meg fotózásra plusz ő is ott fog hagyni.

Vagy letörlöd az adaltapjait vagy visszaállitod a régi jelszavat.

Nem ő a hibás mert könnyűt adott meg, hanem te, mert gyökér vagy és feltörted!

Elárulod, hátbatámadod?

Becsapod?

Az ilyeneknek sosem lesz normális kapcsolatuk mint te, te hül*e pi*sa.

NEM LÁTOD HOGY VELED JÁR BA*DMEG???????????????????

NEM LEHET MAGÁNÉLETE??????????????????????

BIRTOKLOD VAGY SZERETED????????????

ELLENSÉGE VAGY HOGY FELTÖRÖD????????

REMÉLEM FELJELENT

25F

2010. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!