Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az izmos srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én nem vagyok valami izmos, és nincs olyan formás alakom, és nem vagyok valami vállas se, szóval nincs mit mutogatnom :D. Nem voltam soha annyira a sport híve. Engem ez nem zavar, csak kérdés, hogy emiatt olyan szarul néznék ki... Nem azért sírok most mert nincs barátnőm, csak gondolkoztam, hogy később lehet hogy nem fognak szeretni azért mert nem vagyok valami izmos? 17/F
2010. dec. 25. 00:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Itt a példa, hogy olyan is van, akinek nem az izom jön be (azt se utasítom el), hanem inkább az ilyen vékonyabbak (csak háj ne sok legyen). :)
2010. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!