Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Csak nekem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak nekem jönnek be a sötétebb bőrű pasik? Nem tudom mért nekem nem tetszenek a sápadt srácok. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Hát én inkább világosab bőrü srácokat kedvelem,mondjuk én is elég fehérbörü vagyok lehet emiatt:)

25/L

2010. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon világos a bőröm :/
2010. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sápadt vagyok, de nekem is a barna bőrűek tetszenek. Ilyen olaszok, spanyolok, stb. (Alig várom, hogy mehessek egy rokonom esküvőjére aki egy olasz pasihoz megy férjhez. Remélem sok rokont meghív majd) :D
2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem a skandináv típus jobban bejön
2010. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menjetek akkor a nyóckerbe a cigányokhoz...
2010. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak neked, Shodeinde Dorkának is bejönnek...
2010. nov. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia, én nagyon világos bőrű vagyok, de mindigis sötét bőrű pasit akartam,most ott tartok, hogy szerelmem színe sötét, igaz nem fekete. ...ez így elég furán hangzik, de nem direkt lett így, véletlen az egész, ugyanis előbb ismertem meg, minthogy láttam volna őt..
2010. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon vonzzanak a kreol bőrű, spanyolos kinézetű pasik, de igazából mindegy, de ez ad egy kis pluszt.(ha spanyol, az egy nagy pluszt:D)
2010. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont ellenkezőleg van, én a (nagyon) világos bőrűekért vagyok oda (én is az vagyok, mint egy porcelánbaba kb.). És ha mellé fekete haja van és kék szeme, akkor az az ideál :D A párom is ilyen :)
2010. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a Japán pasikat imádom *-*
2010. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!