Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az izmos srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én nem vagyok valami izmos, és nincs olyan formás alakom, és nem vagyok valami vállas se, szóval nincs mit mutogatnom :D. Nem voltam soha annyira a sport híve. Engem ez nem zavar, csak kérdés, hogy emiatt olyan szarul néznék ki... Nem azért sírok most mert nincs barátnőm, csak gondolkoztam, hogy később lehet hogy nem fognak szeretni azért mert nem vagyok valami izmos? 17/F
2010. dec. 25. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha bejössz a csajnak,akkor úgy jössz be,ahogy vagy!

szeretem az izmos pasikat.

egy nádszál azért mégse legyen!!!

2010. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az izlése. Vki az izmosakat szereti valakit meg kiráz a hideg tőlük. Majd oylan csaj fog megtalálni akinek a te tested jön be. Am meg simán lehet h vkinek nem tetszik a külsőd de vmivel megfogod, a belső tulajdonságaiddal. És ha valaki szeret akkor tök mind1 milyen a tested úgyis szeretni fog. Úgyh szerintem ilyenen ne parázz.
2010. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja és hogy válaszoljak nekem az izmos srácok tetszenek igen,de pl van egy bnőm akinek hányingere van tőlük.:D

Úgyhogy ízlések és pofonok.


második válaszadó voltam 20/L

2010. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be az izmos fiúk. de az ilyen pálcika pasik se, akiknek 4-5 centi átmérőjű csuklójuk vagy. nem bírom a pálcikákat. de a kigyúrt izompacsirtákat sem.
2010. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se kigyúrt se pálcika, a kettő közötti...
2010. dec. 25. 00:53
 6/11 A kérdező kommentje:
meg nem vagyok se ilyen "mackós" alkat se... 58 kiló vagyok, csak olyan... tényleg nem sok izom van rajtam, de nem vagyok pálcika
2010. dec. 25. 00:58
 7/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
hát elárulom hogy az arc és a haj összahtása sokkal fontosabb mint az izom. amm jólnéznek ki az izmosak de nekem személy szerint a nem anorexiás és nemis dagi srácok tetszenek..az izom csak melléklet.:D
2010. dec. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem nem. minimális izomzat csak ami tetszik. az izmosnál már csak egy dolog van ami rosszabb, a kövér.:S
2010. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik.


De azért sportolj. Az egészséged miatt...

2010. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En sem vagyok egy tul izmos alkat meg sem szokott lenni csaj problemam.

18 f

2010. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!