Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így nagyon gáz lenne? F 16lesz L 17,5

Figyelt kérdés
Sulimban van egy 9.es srác, és 11.es vagyok. Nagyon aranyos fiú, és helyes is. Három napja folyamatosan beszélünk msnen, persze előtte suliban rendszeresen. Tetszik, én is neki. Rendes nagyon. Szerintetek gáz hogy csak januárban lesz 16 én pedig aug.ban 18?:S Már elhivott téliszünetben korizni, elmenjek vele?
2010. dec. 23. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki g**i jó lesz, az biztos :D Te meg, ha úgy érzed, hogy nem gáz, akkor nem az.
2010. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne az? Ha jól érzitek magatokat egymás társaságában akkor hajrá.
2010. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. A lényeg hogy boldogok vagytok :)
2010. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dehogy gáz..:D az a lényeg hogy szeretitek egymást :D
2010. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
neki nagyon jó lesz, és ha szereted akkor neki is
2010. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
zöld kéz, amugy tényleg jó 5let, nehogy azon a másfél éven akadjon már fent a kapcsolat(ha lesz), szal menj
2010. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neki jó lesz, de teleszel aki dirigálni fog mert idősebb vagy, aztán mikor megsimeri a saját szükségleteit rájön hogy nem te vagy aki kell és kidob.

Mert ugy fog veled járni hogy még a saját személyisége sem fejlődött ki, ezáltal amikor felnő, 18-20 lesz kiismeri magát rájön hogy nem ezaz ami kell neki és repülsz, valamint nem fog olyan komolyan venni ő téged mint te őt.

Ez az átka a gyermekszerelmeknek.

Tapasztalatból irtam.

Ha bunkózni akarnék azt irnám hogy pedofil vagy.

Komolytalan ő még.

25F

2010. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az előző mondata nem minden esetben igaz!!!!


Elvétve te is gyerek vagy, a helyzetetek ugyanaz..


Figyelj, te az égvilágon nem akarsz tőle semmit! Nem de?

Mert ha igen, nem tettél fel volna ilyen o*stoba kérdést. Tudod nem bírom az olyan beképzelt embereket, akik hát hogy is mondjam lenézik a fiatalabb ifjakat. Persze jön az idióóta duma, de hát te fényévekkel érettebb vagy, és mégsem jó hozzám, mert ő egy kis p*öcs.


Ha akarsz tőle valamit és fordítva tégy az ügy érdekében, és dönts el mit is akarsz. Nehogy már mi mondjuk meg neked, mi is legyen..

Szerintem 18 évesen tudnod kéne dönteni bizonyos dolgokon. De ha zavar ez a csekély korkülönbség, akkor dobd el, mint egy rongyot. Győzzön a női naivság...


A mai lányok csak testileg érnek korábban, de szellemileg nem. Ezt tapasztaltam és látom magam körül. Csak sokan megjátsszák az érettet...

2010. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz. mi sulinkban is van olyan, h a csaj javára van ugyanennyi korkülönbség kb. :) meg te is azt írtad, hogy rendes, szval ha komolyan gondolja, akkor simán lehet komoly kapcsolat ebből :)
2010. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz, a suliban egymás nőit kurjuk felváltva a játszótéren.
2010. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!