Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bölcsészsráccal randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bölcsészsráccal randizom, odavan értem, de mégis tartok tőle. Ráadásul idősebb is. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 (2 hónap múlva 17) éves lány vagyok, egy 22 éves bölcsészhallgató sráccal randizom. Interneten ismerkedtünk meg, aztán kiderült, hogy vannak közös ismerőseink. Nagyon tetszem neki, meg ő is nekem, de nagyon nagyképű. Azt hiszi, mindent jobban tud, nála mindenki hülyébb, mert ő a nagy intellektuális egyén..:D Velem kedves, meg kitartóan ostromol, meg mindig dicsér, de másokon folyton röhög..Nem tudom, hogy mit tegyek. Ez a tulajdonsága nagyon visszataszító, még ha amúgy tetszik is. Ráadásul a barátai is olyanok, mint ő..mindenkit kigúnyolnak, mert ők a "menők". Szerintetek mi legyen? Én egyfolytában azt érzem, mikor vele vagyok, hogy nem vagyok elég jó neki.


2010. dec. 23. 15:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Hmm én most angolt tanulok az egyetemen szóval bölcsész vagyok :o de nem vagyok túl tudálékos. Vannak ilyen emberek, hogy nem látják, hogy más lenézi őket emiatt, mert túl okosnak akarnak tűnni.

Te döntesz, hogy adsz neki egy esélyt vagy sem.

2010. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem is az a bajod vele hogy bölcsész.

Szerintem általában furák a bölcsészek, legalább is akiket ismerek, de van jó barátom is aki bölcsész (ő is fura de ettől még szeretem). Nem hiszem, hogy a nagyképűség szakmához kötött, egyszerűen ilyen és kész, ha nem így lenne nem olyan barátokat választana akik szintén ilyenek. Én a helyedben ezért keresnék inkább mást, nem hiszem, hogy ez alapvetően változni fog.

2010. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!