Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap múlva 1 rendőrrel randizom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szűz és mindig bénázom. most mit tegyek?olyan jól néz ki.ő 25.segítsetek!
2009. aug. 3. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most itt számít, hogy mi a foglalkozása? Sztem marhára nem. Egyszerűen csak add magad, ha tényleg te kellesz neki, akkor olyannak fog szeretni amilyen vagy. Ne parázz nincs értelme! Sok sikert!
2009. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, de nem lesz neki idegesítő ha ne adj isten parázok majd?
2009. aug. 3. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha egy rendes srác akkor tutira nem fogja negatívnak venni.

A lényeg, hogy add magadat, legyél vicces és őszinte.

2009. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszike!
2009. aug. 3. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Elmentek egy étteremhez, tilosban parkol és megbüntet. LOL :D \bocsi nem hagyhattam ki\

Ne parázz! Ő is csak egy férfi, ha hentessel randiznál akkor meg attól félnél hogy levág a vágóhídon? Nyugi, légy laza és add önmagad! ;)

2009. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de rendőr, nem más az igénye?nem tudom csak rendőr de olyan helyes!
2009. aug. 3. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 évesen életem első randija egy 26 éves rendőrrel volt. És Ő a világ legtürelmesebb, legkedvesebb embere. Egyáltalán nem zavarta, hogy én totál zavarban vagyok, és bénáztam. A randi végén meg akart csókolni, én hárítottam, de azt sem tette szóvá. És volt második randink minden hülyeségem ellenére. Na mondjuk ott már volt csók, de előtte rengeteget beszéltünk msn-en, mert távkapcsolat volt, és megmondtam neki, hogy sajnáltam, hogy első randin hülyén viselkedtem, csak nagyon új volt a szituáció, és el sem hittem, hogy tényleg randizok, főleg vele. Elmondtam azt is, hogy szűz vagyok, és nem csókolóztam soha. Így tudta, hogy mire számítson. Aztán második randin megtörtént az első csók. Tökéletes volt. :) Nem hiszem, hogy azért mert rendőr, de végtelenül megértő ember, soha semmit nem sürgetett. Szóval csak nyugodtan. Ez lesz az első randitok. Nem kell parázni, ha meg parázol, akkor nem kell azon paráznod, hogy parázol. Én ugyanis első randin beleestem abba a hibába, hogyha elrontottam valamit, akkor utána azon agyaltam, hogy Úristen, most mit gondol rólam, így persze megint valami hülyeséggel beégettem magam, és így ment végig. Amikor később elmeséltem neki, csak nevetett rajta, hogy de olyan édes voltam, ahogy ott pironkodtam, és szíve szerint magához ölelt volna, és csak ölelt volna, de nem merte, mert tudta, hogy úgysem hagynám (hát igaza volt ebben). Ne godnolj arra, hogy ő jól néz ki, te meg béna vagy, mert nincs így. Azért akar randizni veled, mert tetszesz neki. Szóval hajrá és hidegvér! Tudod, zsaruvér és csigavér :).
2009. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi ez tetszett!
2009. aug. 3. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 éve járok egyöütt egy rendőr sráccal ő szintén 25 éves (remélem nem az én pasimmal randizol. :)).

Az első randin nem is tudtam hogy rendőr, de kiderült róla hogy egy végtelenül empatikus, udvarias és inteligens srác.

A rendőr is csak olyan mint a többi, ugyanógy vannak bunkó pasik köztük is mint máshol, de nem kell külön a foglalkozása miatt idegesnek lenned. :)

Ugyhogy szerintem no para, tetszel neki, találkozni akar veled, ne idegeskedj fölöslegesen. :)


Sok sikert és jó randizást!


25L

2009. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
A rendőr is ember,még ha nem is látszik rajta! :) Sok sikert,köszi a lepontozást... :)
2009. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!