Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bölcsészsráccal randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bölcsészsráccal randizom, odavan értem, de mégis tartok tőle. Ráadásul idősebb is. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 (2 hónap múlva 17) éves lány vagyok, egy 22 éves bölcsészhallgató sráccal randizom. Interneten ismerkedtünk meg, aztán kiderült, hogy vannak közös ismerőseink. Nagyon tetszem neki, meg ő is nekem, de nagyon nagyképű. Azt hiszi, mindent jobban tud, nála mindenki hülyébb, mert ő a nagy intellektuális egyén..:D Velem kedves, meg kitartóan ostromol, meg mindig dicsér, de másokon folyton röhög..Nem tudom, hogy mit tegyek. Ez a tulajdonsága nagyon visszataszító, még ha amúgy tetszik is. Ráadásul a barátai is olyanok, mint ő..mindenkit kigúnyolnak, mert ők a "menők". Szerintetek mi legyen? Én egyfolytában azt érzem, mikor vele vagyok, hogy nem vagyok elég jó neki.


2010. dec. 23. 15:59
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
a másik meg ez..én sem fizikai munkát akarok végezni majd, hanem szellemit, nem is ezzel van gond. csak a nagyképűséggel
2010. dec. 23. 16:33
 12/32 anonim ***** válasza:
47%
Az unokatesóm 2 bölcsész diplomával egy húsüzemben békát tologat. Kitörölheted a segged a bölcsész diplomával. Ez manapság nem munkaképes végzettség.
2010. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, igaz, hogy reálos beállítottságú, nemrégen ismerkedtem egy bölcsész végzettségű lánnyal, szóval a véleményem teljesen elfogult. De nekem nem nagyon nem jött be. És én is éreztem ezt az "én mindenkinél mindent jobban tudok" hozzáállást. Hosszabb távon esélytelen lett volna, hogy párt alkossunk, rövid távra meg nem tervezek, így hanyagoltam.
2010. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:24


Most akkor lehetne erre mondani bármit. De fordítsd meg a dolgot: egy reálos srácnak meg jó esetben viszonylag kevés érzéke van a művészetekhez. Meg az emberi lélek elemezgetéséhez. Akkor most, ha gyermeket kell nevelni, akkor a reálosok alkalmatlanok erre a feladatra?

2010. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"a másik meg ez..én sem fizikai munkát akarok végezni majd, hanem szellemit, nem is ezzel van gond"


Ó dehát te természetesen alacsonyabbrendű szellemi munkát végzel, mivel azért mégsem egy bölcsész vagy ;-) Szerintem nem jó ötlet bölcsésszel kavarni.

2010. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Ó dehát te természetesen alacsonyabbrendű szellemi munkát végzel, mivel azért mégsem egy bölcsész vagy ;-)


Hát, 16 évesen még nem is lehetnék bölcsész, de ennyi idős létemre meg vagyok elégedve magammal:))

2010. dec. 23. 17:06
 17/32 anonim ***** válasza:
Kinövi.
2010. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Jajj úgy beszélgetnék vele, és megnézném azt a nagy intelligenciáját. Aztán megkérdezném, hogy: "oszt' mit érsz vele?". Szegénykének szerintem csak addig lesz nagy a szája az intelligenciájára, amíg el nem végzi, és rá nem döbben arra, hogy elpazarolta az életét.
2010. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%

Mi van már itt? Nem értem mi bajotok a bölcsészekkel hogy ennyire általánosságban lehurrogjátok őket... Basszus. Hol marad a civilizáció? Azért nem kéne ennyire egy kalap alá venni mindenkit.

Lány vagyok, és igen, bölcsész, és ettől még ugyanúgy be tudok csavarni egy égőt, szétszedem, megjavítom és összerakom az elromlott háztartási gépeket, sőt autót is szerelek ha arra van szükség. És igen, bölcsész létemre még három nyelven is beszélek. Miért ne lennék büszke a tudásomra, mi is épp úgy megdolgozunk azért az tudásért mint bárki más bármily más szakon...

Már ne haragudjatok, de a nyelvtudás is igen sokat ér manapság, ha jól körülnéztek a munkaerőpiacon. Ti pedig itt úgy beszéltek róla mintha egy utolsó dolog lenne. Nem szoktam ezzel felvágni de annyira lealacsonyítjátok itt őket hogy az valami fantasztikus.

-.-'

2010. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%

18:09

Ugyanannyi munkával, mint más. Ugye most viccelsz? Amíg ti olvasgattok, meg színházba jártok, én (mint mérnök szakos diák) hetekig hajnali 1-ig tanulok iskola után megállás nélkül, tömör számolással telik meg több négyzetrácsos füzet félév végére. Ahogy így átgondolom, a 6. négyzetrácsos füzetnél tartok, és az egyikbe már a ceruzával írott dolgokra tollal írtam mást, hogy még azzal is helyet spóroljak. Mindemellett 150 oldalas jegyzetet meg kell most tanulnom vizsgára. Bizonyítás és elmélet.

2010. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!