Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bölcsészsráccal randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bölcsészsráccal randizom, odavan értem, de mégis tartok tőle. Ráadásul idősebb is. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 (2 hónap múlva 17) éves lány vagyok, egy 22 éves bölcsészhallgató sráccal randizom. Interneten ismerkedtünk meg, aztán kiderült, hogy vannak közös ismerőseink. Nagyon tetszem neki, meg ő is nekem, de nagyon nagyképű. Azt hiszi, mindent jobban tud, nála mindenki hülyébb, mert ő a nagy intellektuális egyén..:D Velem kedves, meg kitartóan ostromol, meg mindig dicsér, de másokon folyton röhög..Nem tudom, hogy mit tegyek. Ez a tulajdonsága nagyon visszataszító, még ha amúgy tetszik is. Ráadásul a barátai is olyanok, mint ő..mindenkit kigúnyolnak, mert ők a "menők". Szerintetek mi legyen? Én egyfolytában azt érzem, mikor vele vagyok, hogy nem vagyok elég jó neki.


2010. dec. 23. 15:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A mi szakirodalmaink sem rövidebbek, és nem is olyan szórakoztató olvasmányok.
2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%

Bölcsészekre is szükség van, de mindegy :) Ha ők nem lennének, akkor nem lennének tanárok sem pl. És akkor ki tanítana, hm? Miért olyan nehéz felfogni, hogy nem lehet mindenki orvos, meg mérnök?? Komolyan, ha már a bölcsészekről ez a vélemény, akkor el sem tudom képzelni, mit gondoltok azokról, akik nem járnak egyetemre. Elképesztő, hogy ez alapján ítéltek meg embereket!! Nem, nem vagyok bölcsész, de lehet, hogy jövőre az leszek. És szívesebben mennék közgázra, de sajnos a matek nem megy annyira, hiába, nem lehet mindenki tökéletes. :) Bunkóság, nagyképűség meg nem attól függ, hogy ki milyen szakra jár, sőt nem is egyetemfüggő. Láttam már bunkó jogászt, és kedves és művelt szakmunkást is.

Kérdező :D : figyelj, most lehet, hogy kedves, de nem biztos, hogy ilyen is lesz.

2010. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:14

És miért az én hibám hogy neked annyi tanulnivalód van? És honnan tudod hogy én nem tanulok naponta hajnali egyig?

Én sem hibáztatlak téged a nyomoromért amikor egyik hétről a másikra el kell olvasni egy potom 1000 oldalas James Joyce kötetet és megírni róla pár ezer szóban a véleményem... aki ismeri, tudja hogy nem egy gyalog kakukk még az angol anyanyelvűeknek sem.

2010. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Különbem kérdező bocsi az offért.

Kérdésedre válaszolva: rajtad is érzek egy csöpp előítéletet a bölcsészekkel kapcsolatban, de lehet én látom rosszul. Szerintem ha már most zavar a srác viselkedése, jobb ha bele sem vágsz egy ilyen kapcsolatba, mert később más konfliktusok is kialakulhatnak ebből kifolyólag, és akkor egyikőtöknek sem lesz jó. Ismertem ilyen srácot, kértem hogy a társaságomban hanyagolja ezt a magatartását mert nem csípem, nem hanyagolta, így kiadtam az útját és mindkettőnknek jobb volt. Ami nem megy nem kell erőltetni, majd találsz olyat aki sokkal jobban hozzád illik:)

2010. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
1000 oldal 1 hét alatt. 6 napod van rá, és tegyük fel, hogy 5 napig olvasod, hogy megírd utána a véleményedet, amely annyira mindegy hogy mi, mert el kell fogadniuk, mivel vélemény, nem túl egzakt. 200 oldalt olvasol naponta, ami nem is olyan sok, bőven megvan, és még marad időd minden másra is. Nézzük a véleményírást, ami bármi lehet lényegében. Ez a 6. napon történik. Tegyük fel, hogy átlagosan 5 betű egy szó, begépelve 12-es betűméretet nézve. Egy A4-es lapra 15 szó fér el begépelve egy sorban. Tegyük fel, hogy 2000 szavas fogalmazást írsz. 50 sor fér el egy A4-es lapra, 50*15=750. Ha 2000 szót veszünk, az 2.666 lap. Ez még mindig rohadtul nem sok, már bocs.
2010. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek előítéleteim, ismerek rajta kívül más bölcsészeket is, lányokat, köztük is vannak kedvesek és kevésbé kedvesek. viszont ő felhasználja arra a tudását, hogy másokat ismeretlenül is hülyének tituláljon
2010. dec. 23. 19:01
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt mondani, hogy "nem kellene bölcsésszel kezdeni" elég érdekes.

Nem kellene mindenkit ennyire egy kalap alá venni. Azzal a sráccal, aki a kérdésben szerepel nem az a probléma, hogy bölcsész. Az a baj vele, hogy egy tapló, aki mindenkit lenéz.

Ilyen előfordul nem csak a bölcsészek, hanem a műszakisok, közgazdászok, orvostanhallgatók, jogászok stb között is.

(Itt is akadt néhány...pl. aki lenézi a bölcsészeket, pont olyan, mint a srác a kérdésben, nem?)

Nekem van bölcsész ismerősöm. Intelligens, kulturált, mégsem néz le senkit.


Meg ezzel az olvasós/véleményírós vita is hülyeség.

Én pl. simán megtanulom a több száz oldal biokémiát, anatómiát 4-esre, 5-ösre, de őszintén megmondom, mikor egy 3 oldalas beadandót kellett írnom iszonyat sokat szenvedtem vele.

Kinek mi a nehéz...


Kérdező: Ha ilyen, akkor nagy vszínűséggel nem tudod megváltoztatni. Ha már most sem tetszik ez a viselkedése, akkor jobb, ha hanyagolod.

2010. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
ezzel=ez*
2010. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Aki valóban okos és bölcs is, az nem hangoztatja hogy ő mennyivel okosabb a többinél. Ugyanis mindenkinél lehet találni gyenge pontot. Az hogy okos és művelt valaki az jó. De sokkal fontosabb a dolgokhoz való hozzáállás. Ezt a tulajdonságot általában otthonról lehet hozni.


Nézd, sokszor jogos biztos a véleménye, de ha úgy érzed hogy mindenkit kritizál, az nem jó. Alkalmanként tényleg bele lehet botlani idióta emberekbe, és ha rajtuk röhög, hát röhögjön. De ha ez állandó jellegű téma, az valóban azt mutatja, hogy nem igazán jó partner. Az önbizalom jó, az önhittség már nem jó.


32/N

2010. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00

Kössz a gyors fejszámolást:) és tudod mit? Nem vitatkozom, te okos vagy, én hülye és a föld banán.

Semmi értelme azon itt vitatkozni kinek mi a nehéz, hisz az relatív.

Kérdező, teljesen egyetértek a 19:17es és 19:20as válaszolóval. Ha valaki nagyképű, nem jelenti feltétlenül, hogy azért, mert bölcsész. Mindenhol lehet találni ilyen embereket, és valószínű hogy nem tudod őket megváltoztatni, hisz ők így érzik jól magukat.

2010. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!