Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én lihegem túl?

Figyelt kérdés
Barátnőm előző kapcsolataiban való csalódásai miatt mindig én szívok. Előfordult, hogy azt mondta, hogy nem tud teljesen szeretni ezek miatt. Meg hogy ő pár éve megutálta a karácsonyt, mert akkor szakítottak. Ez sok kapcsolatban előfordul és én reagálom túl, vagy jogosan szívom fel magam?
2010. dec. 22. 10:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nekem ő az első és nem sokára egy éve vagyunk együtt. 21/F
2010. dec. 22. 10:05
 2/9 anonim válasza:
Én csak annyit tudok ajánlani hogy jobb ha ezt a fájdalmat viseled el, mintha túlreagálod, amit ő még jobban túlfog és csak nagyobb zűrzavar lesz. Inkább érd el hogy kötődjön hozzád, és megbízzon benned!
2010. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nehogy már te szívjál a múltja miatt

keress mást neked jobb lesz

2010. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értemén az ilyen embereket, egy új kapcsolatot kezdett egy új pasival, tiszta lappal indultok, akkor miért kell belekeverni, az exeket??? jó oké, legyen bizalmatlanabb az elején picit, de azért 1 év után... hát nem tudom...elég kiábrándító:S hogy még mindig ezen agyal, velem is karácsonykor szakítottak smsben 5 év után:D most még is mindennél jobban várom, hogy a párommal lehessek:)
2010. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igaza van, mégis inkább az első tanácsát követem, mert nagyon szeretem Őt.
2010. dec. 22. 10:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta köszi a 3. kommentet is:D
2010. dec. 22. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ideje lenne megmondanod neki ezt, mert most kicsit el van szállva saját fájdalmától. Én tuti megmondanám, hogyha nem hagyja abba, elhagyom a fenébe, nem hiányzik még ez is neked.Próbáljon magán változtatni, ez egy új kapcsolat, új élet. Azért mert ő az első, nem biztos, hogy az utolsó is lesz.Ne hagyd magad, különben később még rosszabb lesz.
2010. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igazságtalan. Biztos, hogy túl van az exén?
2010. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 wu-tis válasza:
Szerintem a barátnőd túl sokat foglalkozik a múlttal. Fel kell világosítanod, hogy a múlt már megtörtént és nem tud rajta változtatni (persze csak finoman). Inkább a jelenre és a jövőre kéne koncentrálnotok, mert így csak tönkremegy a kapcsolatotok.
2010. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!