Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön :)És szntem én is neki!!! De Ő félénk és nem mer lépni!!!Én se vagyok ilyen téren "bátor" , De muszáj lesz lépnem Mert nem akarom elveszíteni!!!

Hogy mondjam meg neki?


2010. dec. 22. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bátor a szemébe mondani ird meg neki sms-be nem kell nyiltan hivd moziba stálni buliba-bárhová lényeg hogy eggyütt legyetek! Fogd meg nyugodtan a kezét mikor sétáltok- s már is jelét adtad az érzéseidnek! A mai világba szerintem nyugodtan kezdeményezhet a lány is!!! Ne aggódj-be fog jönni s tedd meg te az első lépést,hogy ne vesszen az áhitott pasid!!!
2010. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem személytelen sms-ben, de barátilag hívd el valahova és tisztázzátok a dolgokat.
2010. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

írjál neki levelet (hagyományos papír alapút )... az a lányoknak úgyis nagyon megy ! aztán ennyi ... lehet , hogy még majd ő is vissza ír a végén

F / 24 és háromnegyed


úűűűűűűűű....

2010. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld úgy alakítani, hogy egy helyen bulizzatok, szórakozzatok. Feltéve, ha jártok. Vagy beszélgessetek neten, írj neki smst. 21/L
2010. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Mármint úgy értettem, hogy feltéve ha jártok egyáltalán akárhova szórakozni.)
2010. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!