Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva az hogy a szerelmem 29-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva az hogy a szerelmem 29- én meg 15? szeretem nagyon

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
...de ha szerinted nincs ebben semmi, akkor miért tetted fel a kérdést? Nem bántás, csak érdekelne..
2009. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Mikor szeretnél neki gyereket szülni? Mikor akarsz összeházasodni, összeköltözni stb.? Beszállsz a számlák fizetésébe? Kifizeted a drága fogamzásgátlót, a még drágább abortuszt? Merthogy az egy érett férfi elméletileg, akinek ennyi idősen már járnak ilyen dolgok a fejében, te meg egy kis pisis vagy hozzá képest. De a te életed, úgy szúrod el, ahogy akarod. Mellesleg meg is érdemled, ha nem tanulsz más kárán, majd tanulsz a magadén. Mondjuk nem csodálkozom, hogy ennyi eszed van, ha a szüleid gyerekként összeengednek egy "pedofillal". Igen sok múlik a nevelésen...
2009. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Egy 29 éves férfi mit akar egy 15 éves kislánytól?
2009. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én nem gondolom úgy, hogy már mindent átéltem, sőt.. pedig én már nem tini vagyok . na, és pontosan az éretlen kis kamaszok gondolják úgy, hogy mindent tudnak, nem érti meg őket senki. és ez pont az éretlenség jele. Meg az is, hogy nem tudod, hogy hogyan kéne írni. nem má, hanem már stb... akkor lennél igazán érett, ha rájönnél arra, hogy ez a kapcsolat nem működhet, hogy miért azt már leírták előttem is.
2009. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm is ebben a helyzetben van 15 éves és 29 a pasija... de már öszejött nekik véletlenül 1 gyerek ...
2009. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szerintem ha szeretitek egymást akkor nincs olyan hogy korkülönbség. (:
2010. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!