Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig úgy éreztem néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy éreztem néha, hogy gyengült a szerelmem a barátom iránt egy nagyon picit. De most máshogy érzem valami miatt. Akkor mégis ugyanúgy szeretem?

Figyelt kérdés

Nos a lényeg,hogy 3 hónapja vagyok együtt a barátommal,talán a megismerkedési szakasznál kezdődött a szerelem,és úgy érzem,minta akkor intenzívebb lett volna.

Azonban nemrég kiírt egy elég furcsa szöveget,a "szeretlek"-et kivette,és azt mondta baj van,de majd beszélünk később.

Most eszméletlen gyomoridegem van,és nagyon félek,hogy elveszítem.Most úgy érzem mindennél jobban szeretem.:(

Lehet csak a "monotonság" volt a bajom?:S

Légyszi véleményeket :(


2008. aug. 26. 19:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt,hogy MSNre írta ki.
2008. aug. 26. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:
hm.. Az, h meggyengült iránta a szerelmed mondtad neki? Amugy, ha ugy dönt, h szakít, akkor nem tudsz mit tenni, max elmondod, h Te nagyon szereted, és gondolja át mégegyszer.. Addig is, mikor találkoztok a beszélgetés miatt, akkor mikor meglátod öleld át, csókold meg, és mondd neki, h hiányoztál vagy valami. Lehet, ha látja, h szereted, akkor tudja, h szereted és nem fog szakítani. Lehet észrevette rajtad azt, hogy elbizonytalanodtál.. ennyit tudok mondani.. de remélem, h minden rendben lesz köztetek :)
2008. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig új érzés, és ha nagyon jól érzed magad a kapcsolatban, a barátoddal, 3 hónap alatt szerintem "meg tudod szokni" ezt a jó érzést, és azon kapod magad, h gondolkodsz, hogy már talán nem is szereted úgy? DE igen, ugyanúgy szereted, vagy talán még jobban is! Nyugi, ez előfordul!:) Mikor láttad a kiírást, akkor megijedtél picit, ezzel be is bizonyítottad magadnak, h imádodo, és nem akarod elveszteni! :)
2009. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!