Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éve férjnél vagyok és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éve férjnél vagyok és meg jelent az első szerelmem, és rájöttem hogy még szeretem de ö is, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 16:52
 1/5 anonim válasza:
69%
Hát...ha boldog akarsz lenni, akkor válaszd az első szerelmedet, viszont számíts arra, hogy abból óriási botrány lesz. DE...ugyebár az sem elhanyagolható, hogy MINDENKInek csak egy élete van, és mindenki BOLDOG SZERETNE LENNI!
2008. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát kérdés, hogy a férjeddel mennyire jó a viszonyotok. Ha jó akkor maradj vele. Ez az első szerelem dolog kicsit veszélyes tud lenni, mert az egy életre szóló élmény és fordulópont az embernek, és hajlamos csak a jó dolgokat látni benne, és utólag nagyon szépnek tűnik minden, miközben a valóság egészen másról szól.

Amúgy miért lett vége ha ennyire szeretitek mindketten egymást?

2008. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem lehet, hogy ez csak egy hirtelen fellángolás? Szerintem várjál, mielőtt felégetsz magad mögött mindent. Nem hiszem, hogy ahogy te fogalmaztál "még mindig szeretem", tehát az elmúlt 20 évben is szeretted, és ez eddig nem volt gond?
2008. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha eddig 20évig megvoltál és boldog vagy akkor nincs rá szükséged vigyázz nagyon és várj sokat.. összpontosíts a férjedre
2008. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a házasságodtól függ...én nem dobnék el 20 évet azért h lehet hogy csak 1 fellángolás vagy csak a régi szép emlékek jönnek el...te érzed mi a helyes sok sikert a döntéshaz:)
2008. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!