Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva az hogy a szerelmem 29-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva az hogy a szerelmem 29- én meg 15? szeretem nagyon

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Hát durva!És ha Te nem kételkednél ebben,nem kérdezted vna meg!
2009. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
igen, az.
2009. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

A szerelem nem ismeri az életkort... De a Te korodban ez a különbség még sokkal-sokkal több, mint később lenne! 14 év egészen más, ha pl Te 30 lennél, ő pedig 44.

A kérdés az, hogy Ő szeret-e nagyon Téged... És noha egymás szeretete tényleg kortalan, de most a Te helyzetedben az a fontosabb, ő szeret-e Téged...

Milyen korú barátnői voltak eddig?

Ugye nem kislányos már az alkatod..? Nehar a kérdésért, nem véletlenül tettem fel.

Sok szerencsét!

2009. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok mint te.De én minnél hamarabb probálom elfelejteni mert tudom hogy nem lehet.
2009. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Hali!Talán az a baj hogy 15évesen nem igazán biztosak az érzések hogy ez tényleg szerelem-e vagy csak azért izgató mert titkosak a találkák... Viszont 29évesen tutira tudja mi az hogy pedofil és hogy hogyan vezessen meg egy tévhitben élő "tinit", hogy elérje vágyait.Ezért szerintem DURVA és később a fiatal ezért szenvedni fog, mikor megérti hogy valójában mit is tettek vele.Szerintem 15évesen ne akarja senki bizonygatni hogy tudja milyen a szerelem. Elnézést, de javaslom ébredj fel mielött késő lenne!!
2009. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ébredj fel, elhiszem, hogy nagyon szereted őt, de ez maradjon meg plátói szinten. Valószinűleg könnyen lehetnél a szexpartnere, de nem tudnál méltó társává válni.

Gondolj bele. Ő már dolgozik, ehhez kapcsolódó munkahelyi, megélhetési problémái vannak. Te iskolába jársz, a legnagyobb problémád gondolom az, hogy hanyas leszel matekból. Ő eltartja magát, neked max a mosogatás az otthoni feladatod. Nem tudnátok miről beszélgetni, mert más az érdeklődési körötök. Szórakozni se tudnátok menni, szintén hasonló okokból. Nem is beszélve arról, hogy 10re mindig haza kéne vinnie téged anyucihoz. Együtt lakni nem tudnátok, mivel te még nem tudnád kielégiteni az igényeit (főzés, házimunka), valószinűleg a szüleid azt se fogják megengedni, hogy nála aludj, nyaralni se mehettek közösen... Egy szóval a kapcsolatotok nem lenne igazi párkapcsolat. Sajnálom, hogy elkeseritelek, de szerintem jobb ha ezzel tisztában vagy.

2009. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sztem is durva. Olyan fiatal vagy meg, hidd el,hogy ha akarmilyen kapcsolat alakul ki koztetek, annak te leszel a vesztese. Majd csak kesobb fogsz rajonni,mikor mar idosebb leszel.

Szerinted a szuleid mit szolnanak?

2009. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szüleim nem szólnak bele tudják hogy vele vagyok má nem kis idelye. És tudok miről beszélgetni vele nem azé vagyunk együtt hogy dugjunk . Mert szesresük egymást. Mi má szinte mindent meg éltünk . Még is jóba rosszba együtt voltunk szerintem ezt hívják igazi szerelemnek.
2009. jan. 23. 17:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi: a fiú (férfi?) nagyon éretlen, nem mer a korabelieknél kezdeményezni, Te viszont nagyon érettnek érezheted magad. Mindketten megkapjátok, amrie szükségetek van; így szép az élet...
2009. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már midnent megéltetek úgy, hogy Te még csak 15 vagy? Együttélés, házasság, terhesség utáni depresszió, a szerelem kimulásának veszélye évtizedek után? Hát, nehezen hiszem el... szerintem sem vagy még elég érett, hogy átláthasd az egészet.
2009. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!