Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitevo legyek? 26 eves no vagyok, masfel eve van egy jol mukodo kapcsolatom,

Figyelt kérdés
..de a ferfi nincs elvalva,csak aludni jar haza,es azt is olyankor,amikor mar mindenki alszik.Utaljak egymast a felesegevel,nem beszelnek jo ideje,csak a gyerekek miatt vannak meg egyutt.Tobbszor is bebizonyitotta,hogy szeret.De ez igy nem mehet ,mig a vilag,lassacskan en is szeretnek csaladot.Ti mit tanacsoltok,lepjek ki,vagy tartsak ki mellette,meg par evet ,igy,titokban?
2009. jan. 23. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tűrnöd ezt a helyzetet. Azonnal választás elé állíthatod. Holnap beadja a keresetet, vagy pakol haza. Mi az, hogy agyerek miatt? Világosítsd fel, hogy ez a legmorbidabb, leggagyibb kifogás. Persze a gyerekre ráfogni. A gyereknek pont az a legrosszabb, ha ilyen családban nő fel. Szerintem a párod nem is akar választani, ez a legkényelmesebb megoldás számára. Itt az ideje, hogy felelős felnőtt férfikén viselkedjen. Ha szeret téged, itt az ideje hogy bizonyítsa.
2009. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeinek vajon miért jó, ha ennyire brutálisan (amennyire te írod) megromlott házasságban él? Tapasztalatom szerint a gyerekek miatt kezdetű népdal púderfelhővel egyenértékű.

Menj, ha fontos vagy neki, válni fog.

Ha meg a családja a fontos, akkor ne te legyél az, aki teljesen eltávolítja őket egymástól, hátha még menthető a helyzet...

2009. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, de egyszerre írtunk! :)
2009. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár évet várni?Könyörgöm, mennyit?Várnál, és a végén azt vennéd észre, hogy már kifutottál az időből!

Ha bebizonyította, hogy szeret állítsd választás elé...Gyerekeknek is jobb lesz, mert ígyis csak szenvednek szerintem!

26 évesen nem titokban kéne a pároddal lenni...Remélem sikerül megoldani!

2009. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha csak akkor jár haza amikor már mindenki alszik, akkor abban mi a jó a gyerekeinek? tulajdonképpen akkor olyan mintha ott sem lenne. sokra mennek azzal a gyerekek, ha álmukban együtt szuszoghatnak vele. ez egy ócska kifogás, állítsd válaszút elé, mert ez a férfi elég komolytalannak tűnik, feletted meg pikkpakk elszállnak az évek.
2009. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megbeszélném vele hogy vagy ott hagyja a feleségét (ha ugyse szeretik egymást)vagy akkor legyen vége az egész kapcsolatnak!!!A gyerekei fogják igy megszivni ha igy folytatja.
2009. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en velemenyem (tapasztalatom) az, hogy az ilyen ferfiak nagy resze(plane ahol gyerek is van) addig kotodnek csak ameddig nem kapnak meg teged 100% -ig, utana elojon a csalad hianya, a regi emlekek, a gyerekek miatt talalkoznia kell majd a volt felesegevel es ha mar lenyugodnak a kedelyek, fennall a lehetoseg, hogy elkezdenek egymasnak hianyozni.

A gyerekek mindig ossze fogjak oket kotni oket es neked emiatt soha nem lesz teljesen nyugodt az eleted.

2009. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

igy igaz,ideje lenne donteni, valoban nem szeretnem magam azon kapni,hogy kifuttam az idobol,es meg mindig varok ra...

2009. jan. 23. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Hali!Szerintem is döntened kell! Ne maradj "pótkerék"!

Te nem szeretnél saját családot? Ne várj senkire! Sok sikert kívánok neked! :)


(27éves srác)

2009. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne várj tovább! Mond meg neki, hogy döntenie kell MOST. Ez rossz kifogás, hogy csak a gyerekek miatt.
2009. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!