Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, mert h nincs időnk egymásra és már nem olyan mint régen. De én még szeretem. Folyton csak írkáltam neki, próbáltam hívni de nem veszi fel nem válaszol. Annyira fáj, én annyira szeretem. :'( Mit tehetnék? Teljesen depressziós állapotba kerültem. :'(

15/L


2010. dec. 20. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bocs azt elfelejtettem hogy a levél végén mindenképpen búcsúzkodni kell hogy érezze hogy most itt a vége, elhagyod. Pl: Sok sikert kívánok, találd meg a boldogságot, minden jót meg ilyenek.

Akkor rádöbben, hogy elveszithet hogy tényleg itt a vége belegondol hogy nem leszel neki és visszakozni kezd. Erre megy ki ez a dolog. Persze nem biztos, hogy beválik de vesztenivalód nincs és szerintem érdemes kipróbálni.

2010. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Már írtam neki egy ilyen "utolsó levél" jellegű dolgot...de csak annyit írt rá h már nem szeret, csak barátként és ez nem a régi.
2010. dec. 20. 20:37
 13/19 A kérdező kommentje:

Amúgy, itt a blogom, ha valakinek van kedve olvssa el, már ezt a kérdést fölöslegesnek tartom. Bocsi az off-ért.

www.egygondolat.blogger.hu

2010. dec. 21. 21:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezt írta. :(

Sajnos ilyenkor azt hiszem nincs mit tenni bele kell nyugodnunk hogy menni akar és elengedni Őt. Ez a legnehezebb, de gondolj arra hogy most új esély adódik megtalálni azt aki tényleg hozzád való. Kitartást!

2010. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Deén ezt nem birom. :'( Úgy hiányzik...
2010. dec. 25. 19:27
 16/19 anonim ***** válasza:
egy hónap múlva már lesz másik pasi ;)
2010. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem..biztosan nem lesz. nekem Ő kell...:'(
2010. dec. 26. 20:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is. Ma már háromszor jött rám sírógörcs emiatt. De nem szabad örökké utána sirdogálnunk, mert ez őket nem hatja meg. Sőt még jót röhögnének rajtunk, ha tudnák. Én ezért nem keresem, nem könyörgök hogy jöjjön vissza. Legalább a büszkeségem maradjon meg ha már úgyis mindent elvett tőlem. Nem szabad megalázkodunk.

Hidd el hiába kapnád vissza ily módon, az már nem lenne számodra jó kapcsolat, mert ő felsőbbrendűnek képzelné magát és bábuként rángatna. Azt hinné bármit megtehet veled úgysem fogod elhagyni.

Én sajnos beleestem ebbe a csapdába egyszer én kezdeményeztem a békülést ne tudd meg hogyan viselkedett velem, most utoljára még meg is csalt. És csodálkozott, hogy nem kivánok róla többé hallani sem. Hát azért nehogymár a nyúl vigye a vadászpuskát...

Én is mindennél jobban szeretem őt, de ennyit egy pasi sem ér! Még ő sem!

Inkább azt kellene nekik megmutatnunk, hogy igenis erős és belevaló nők vagyunk, lássák mit vesztettek!

Én azt tervezem, hogy rendbehozattam magam külsőleg (eléggé elhanyagoltam magam miatta) és megkértem egy szuper pasi ismerősömet hogy csináljunk közös képet mintha egy pár lennénk. Ezt kirakom az ex szeme elé az iwiwre(ugyis tudom hogy engem nézeget folyton) hogy lássa nem érte sirdogálok hanem nagyon is jól vagyok. Majd rájön mit vesztett. Ez a legtöbb amit tehetek jelen helyzetben. És legalább addig se rajta kesergek :)

2010. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15:10-es vagyok.

Egyik ismerősöm, egy 25 éves nő már tavasszal házasodni akart a barátjával, akivel már össze is költöztek.

Valamin összevesztek, és a nő teljesen ki volt bukva, folyton sírt, meg hogy neki soha többé nem kell több pasi.

Azt ajánlották neki, hogy menjen fel egy internetes társkereső oldalra, és majd ott meglátja mennyi férfinek tetszeni fog. (Különben egy elég csúnya nő.)

És aznap ő lett, aki a legtöbb lájkot (vagy mit) kapta :) és az egyik férfivel találkozott is, és úgy tűnik összejöttek. :D 2-3 hete meg még totál ki volt bukva.


Mulandó dolog ez, és ez az internetes társkeresés se rossz ötlet. :)

2010. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!