Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, mert h nincs időnk egymásra és már nem olyan mint régen. De én még szeretem. Folyton csak írkáltam neki, próbáltam hívni de nem veszi fel nem válaszol. Annyira fáj, én annyira szeretem. :'( Mit tehetnék? Teljesen depressziós állapotba kerültem. :'(

15/L


2010. dec. 20. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit nem tudsz tenni. Próbáld elfelejteni.

Elfelejtési kúrákat tudok ajánlani.

2010. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kúrákat? Hogy érted ezt?

(de nem akarom elfelejteni, csak őt akarom, annyira hiányzik. :'( )

2010. dec. 20. 19:04
 3/19 anonim ***** válasza:
bírd ki egy kicsit, lehet ő fog keresni
2010. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

De gondolom nem akarsz miatta olyan sokáig szenvedni.

És úgy értettem, hogy módszerek, amelyekkel könnyíthetsz magadon.

[link]

Ezen az oldalon a szerelem témában találsz egy olyat, hogy gyógyír a szakításra. Ez talán majd segít!

2010. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez is elmúlik majd, mint minden más... Szép lassan elfogadod, és túl leszel rajta, adj időt magadnak.
2010. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hasonlit az én történetemhez...

ne keresd ne hivd hagy őt...

2010. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ha írnák neki. Mert azt mondta legyünk barátok. De az nem barátság h nem válaszol sosem. Hogy tudnám neki elmondani amit érzek úgy, hogy reagáljon is rá valamit?
2010. dec. 20. 19:31
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne keresgéld, hagyd őt békén egy kicsit.Majd ha ő akar valamit, jelentkezik.
2010. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Minél jobban keresed annál rosszabb. Légy türelmes és lehet hogy tényleg visszajön. Én sokszor voltam ebben a helyzetben most van a 4. alkalom hogy szakitottunk a párommal a 3 év alatt. Eddig mindig én irtam neki, én próbáltam folytatni feláldozva a büszkeségem kerestem irtam neki, vissza is jött újrakezdtük csak már nem volt ugyanolyan semmi :( Aztán pár napja ő szakitott velem mert úgy érezte már nem szeret, megunt. Mint kideritettem, volt neki más. Ezek után én már többé nem fogok neki irni az biztos. Letöröltem magam mindenhonnan iwiwről telefonomat eladtam email cimemimet megszüntettem hogy véletlenül se kereshessem meg semmilyen módon még ha akarnám se. Ő sem keres már megmondtam hogy látni sem akarom ő eddig sem keresett mindig én voltam a gyengébb és kerestem meg őt. De most valahogy nem bánom hogy vége, nem érzem hogy vissza kéne szereznem. Ha menni akar hát menjen.

De ha nem ilyen súlyos a helyzet akkor segithet ha nem keresed, éled az életed ha látja hogy jól elvagy nélküle talán még visszajön. De ha ráakaszkodsz és nem hagyod békén akkor csak szabadulni akar majd tőled, ugyhogy ezt ne tedd mert ezzel végleg elvesztheted.

Kívánom, hogy sikerüljön visszaszerezni.

2010. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy utolsó levelet szoktam azért irni ilyenkor, mint egy végső számadás olyasmi, egy búcsúlevél tulajdonképpen. Abban leirtam mennyire szerettem, milyen fontos volt, emlékeztettem milyen jó volt együtt mennyi mindent átéltünk, leirtam hogy én hibáztam, rájöttem sokkal jobban kellett volna küzdenem kettőnkért, meg ilyeneket. Szóval próbáltam olyan érzetet kelteni benne hogy sokat veszit ha elhagy. Ez volt, hogy bejött. Amikor problémák miatt szakitottunk akkor. De ahogy az én példám is mutatja nem mindig lehet felmelegiteni azt ami már elmult ha az érzések multak el akkor az már necces :(
2010. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!