Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden Nő ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden Nő ilyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális az ha egy tökéletes társam van, és feltétel nélkül megbízok benne, de keresem a hibát..Turkálok a cuccai közt a telefonjában..És tudom hogy semmit nem találok, csak a múltjáról emlékeket ahhoz pedig ragaszkodik..De ennyi..Lányok titeket zavar ha a párotok elteszi a múlt emlékeit..??MINDET??Nálam meg a páromnál is nagy hiba a telefonba kutatás..Mert az mindenki magánügye..De akkor most hogy mondjam el neki hogy az miért van ott??Minek tartogatja??
2010. dec. 20. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Engem biztosan zavarna, mert magamból indulok ki. A volt barátomat egyáltalán nem szerettem semmit nem hagytam utána, viszont az előzőt még mindig szeretem és a tőle kapott dolgokat, a a fényképeit mindet eltettem. Szóval...
2010. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érzem hogy szeret..Meg nem egy nő volt az életében, és többről is van kép a telójában..Csak nem merem bevallani hogy belenéztem..:(Mert akkor joggal feltételezi hogy nem bízok benne.
2010. dec. 20. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,mert én is ilyen vagyok.Mindent megörzők,amiket kaptam.Természetesen nincsenek szem előtt és a mobilban is archivumban vannak az exektől kapott dolgok,de senki miatt nem válok meg a múltamtól,mert az is hozzám tartozik.Ahogy én sem kérem,hogy a párom dobjon ki mindent,ami a volt barátnőire emlékezteti.Nincs jogom ezeket elvenni tőle.Az ő döntése,hogy mit kezd a saját múltjával.Ezt a dolgot lehet intelligensen is kezelni és nem kell olyan miatt jelenetet rendezni,ami már nem aktuális.Egymás dolgaiban túrkálás pedig szerintem nem jó semmire.Ki szeret olyannal lenni,aki átvilágítja rendszeresen.
2010. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!