Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűnt az emberekből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűnt az emberekből a tisztesség?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy párkapcsolatban az egyik fél - főleg a férfi - nem kap meg valamit - és itt elsősorban a szexuális vágyai kielégítésére gondolok -, akkor azt egy másik emberrel - nővel - éli ki, anélkül, hogy a jelenlegi párkapcsolatát lezárná? Ezt rajtam kívül mások nem tartják tisztességtelen és visszataszító magatartásnak?
2010. dec. 20. 11:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes módon nem feltétel. Akinek ez hiányzik még az életéből, az esetleg szeretné mindenképpen megtapasztalni.

Én már vagyok 30, nekem már nem ez a legfontosabb. Azt hiszem, én képes volnék lemondani róla, ha ez a feltétele egy amúgy kiegyensúlyozott, jó kapcsolatnak...

2010. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

J Válasza

Nem tunt el csak a nők a gizda link palikra buknak mert az "olyan érdekes" és nem unatkoznak melette, a becsületes meg "olyan uncsi" igy egyedül is marad. Aztán csodálkoznak mint te itt ezt akartad cicám eszed amit főztél.

2010. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
egy párkapcsolatban mindkét félnek egyenlő jogai vannak.joguk van tudni egymásról és annak jelenlegi helyzetéről,mert az a közeljövőben nagyban befolyásolja saját életüket is.ha valamit megbeszélnek,kötelező tartaniuk egymást ahhoz,gondolok itt arra ha nyitott kapcsolatban élnek,nem vonhatják felelősségre egymást,ha pedig hűséget fogadtak egymásnak,nem csalhatják meg a másikat,de ha mégis megtennék,igenis jár a megcsalt félnek annyi korrektség,őszinteség,hogy megtudja az igazat.Nem csak azért hogy tudja,a párja szeretete nem töretlen,hanem mert az nem érdemli meg a jövőben annak a szeretetét,hűségét.Meg kell adni neki a döntés lehetőségét,hogy találjon egy jobb embert,aki megbecsüli.Az meg hogy valaki kapcsolaton belül félre megy,természetesen undorító dolog.Kiderül az illető gyengesége,nulla önuralma és hát az említett tisztelete a párja iránt.
2010. dec. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kriszti83 ***** válasza:
Nőkre és férfiakra is igaz lehet. Egyébként ez régen is így ment,a nagyszüleink is félrenéztek, csak nem verték nagy dobra és eszükben sem volt elvállni.
2010. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!