Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűnt az emberekből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűnt az emberekből a tisztesség?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy párkapcsolatban az egyik fél - főleg a férfi - nem kap meg valamit - és itt elsősorban a szexuális vágyai kielégítésére gondolok -, akkor azt egy másik emberrel - nővel - éli ki, anélkül, hogy a jelenlegi párkapcsolatát lezárná? Ezt rajtam kívül mások nem tartják tisztességtelen és visszataszító magatartásnak?
2010. dec. 20. 11:34
1 2 3
 11/24 szamóca. ***** válasza:
100%

természetesen tök jó lenne ha az emberek meg tudnák beszélni, ezt nem tagadom. de ha megpróbálják és nem sikerül utána ugyanúgy megcsalják a másikat, ami szerintem sem jó. én csak azt mondtam, ez régen sem votl másképp, sőt!

amire azt írtam h ott már komoyl problémák vannak, azt úgy értetem, hogy néha az emberek a számukra is tökéletes kapcsolatból k*rnak félre. van ilyen is. azzal nem lehet mit kezdeni, nem lehet megbeszélni semmit, hiszen minden jó.

2010. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 szamóca. ***** válasza:
89%

12:05 és 06

ez pusztán azért van mert a nőnek udvarolnak férfiak, akkor is ha van pasija. és amig van pasid ez am idegesítő tud lenni, de általában valóban mindig vár valaki egy nőre. ha úgy tetszik, csúnyán megfogalmazva, van sorszáma. ezt pedig nem mindig a nő akarja így. nekem is volt már oylan, komoly kapcsolatban voltam, egy srác pedig minden nap elmondta h ő vár rám. én minden nap közöltem vele hoyg de ne várjon, de nem tágított. nem én k*rválkodtam neki h várjon, nem én kértem hogy akarjon engem, egyszerűen így működik a világ.

A nő viszont ilyen szinten nem " vár" a pasira...ez rossz megfogalmazás, dehogynem.. csak nem ilyen nyíltan, és esetleg erről nem is tud a pasi.


12:05, a feminizmust meg akkor szidd ha tudod pontosan miről szól, és ne azt a fals képet állítsd be igazságnak ami él az emberekben. ennek a résznek már köze sincs hozzá, sőt. az éppen a férfi és női szereek közti különbségek eltörlésére ment ki, tehát elvileg ezt a szituációt megkönnyítené ha működne.

2010. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Egy pasinak is vannak "hódítandó" női mindig tarsolyban, legalábbis az egészségeseknek. Itt arról van szó, hogy egy nő el is kezdi az "átszerelmesedést" még a kapcsolat alatt, és ezért gusztustalan.
2010. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"szamóca. válasza:


természetesen tök jó lenne ha az emberek meg tudnák beszélni, ezt nem tagadom. de ha megpróbálják és nem sikerül utána ugyanúgy megcsalják a másikat, ami szerintem sem jó. én csak azt mondtam, ez régen sem votl másképp, sőt!"


De ez nem tisztességes. De ha már így írod, akkor másképpen teszem fel a kérdést: miért nincsen/miért nem volt ELEVE ennyi tisztesség az emberekben?


"amire azt írtam h ott már komoyl problémák vannak, azt úgy értetem, hogy néha az emberek a számukra is tökéletes kapcsolatból k*rnak félre. van ilyen is. azzal nem lehet mit kezdeni, nem lehet megbeszélni semmit, hiszen minden jó."


Erre is fel tudnék tenni egy kérdést: a férfiak többsége miért nem tudja egy ilyen általad leírt párkapcsolatban kontrollálni a vadászösztönét? És a nőknél meg... mi vezet ahhoz, hogy egy ilyen tökéletes kapcsolatban megcsalják a párjukat?

2010. dec. 20. 12:30
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, ha egy nő nem tisztel engem annyira, hogy megadja amit akarok, holott én megadom amit ő akar akkor közlöm vele, hogy vége és más nő után nézek.Nem tudom ez miért zavar téged, nem verek át senkit.

20f

2010. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 szamóca. ***** válasza:
100%

"a férfiak többsége miért nem tudja egy ilyen általad leírt párkapcsolatban kontrollálni a vadászösztönét? És a nőknél meg... mi vezet ahhoz, hogy egy ilyen tökéletes kapcsolatban megcsalják a párjukat?"


és ím az 50millás kérdés, amire egyébként ők maguk sem tudják a választ, egy exem állítása szerint :)

2010. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:31


"Én is ilyen vagyok, ha egy nő nem tisztel engem annyira, hogy megadja amit akarok, holott én megadom amit ő akar akkor közlöm vele, hogy vége és más nő után nézek.Nem tudom ez miért zavar téged, nem verek át senkit.

20f"


Amúgy te el is olvastad a kérdést, vagy writeonly üzemmódban vagy?

2010. dec. 20. 12:42
 18/24 anonim ***** válasza:

Szamoca 1. valaszaval eggyetertek.

Kerdezo van erre valami torteneted is vagy csak elmelkedsz rajta?

2010. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A tisztesség az olyan ódivatú. Ki is kopott a közfelfogásból, olyan konzervatív csökevény az egész a hűséggel együtt.

Éljen a szabadság, a liberalizmus, és az 50 éves kismamák.

2010. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:55


Konkrét történetem az nincsen, csak itt a gyk-n láttam pár kérdést, amiben arról érdeklődtek lányok, hogy miért annyira fontos a férfiaknak az orális szex. Vagyis, nem fontos, hanem inkább feltétel a párkapcsolathoz. És jött egy válasz, hogy ha a férfi nem kapja meg, akkor majd másutt fogja megkeresni.

Vagy egy másik eset: egy kérdező azt kérdezte: "Ti mit csinálnátok, ha a barátnőtök kijelentené, hogy nem akarja csinálni az orált?". És persze, a kérdés magyarázataként még odavágta: "Én kivágnám, nem tudnék nélküle élni".

Csak úgy ezek a válaszok elgondolkodtattak.

2010. dec. 20. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!