Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűnt az emberekből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűnt az emberekből a tisztesség?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy párkapcsolatban az egyik fél - főleg a férfi - nem kap meg valamit - és itt elsősorban a szexuális vágyai kielégítésére gondolok -, akkor azt egy másik emberrel - nővel - éli ki, anélkül, hogy a jelenlegi párkapcsolatát lezárná? Ezt rajtam kívül mások nem tartják tisztességtelen és visszataszító magatartásnak?
2010. dec. 20. 11:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Ezt úgy írtad, mint ha a nők nem ezt tennék.
2010. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
önző mocsadék.
2010. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtam, hogy a nők nem. Olvasd el: azt írtam: "főleg".
2010. dec. 20. 11:44
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

De, ezt MINDEN normális ember tisztességtelennek tartja, és ők nem is csalják meg a párjukat. Ilyen egyszerű. A többi meg a szememben "alja" népség, nem törődöm velük.

22/L

2010. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 szamóca. ***** válasza:
41%

sehova nem tűnt, sehol sem volt. Ez mióta világ a világ így van. csak most jobban feltűnik a feminizmus hulláma után, mert már nem érezzük "természetesnek" hogy a férfi mással és szexel, azelőtt ez hallgatólagosan elfogadott volt.

egyébként ha nem tudja a nő kielégíteni a pasit az nagy baj. nem azt mondom hoyg megbocsátható így a megcsalás, de érthető. persze, tisztességesebb lenne ha akkkor szakítana ha valami nem jó.

a gáz akkor van ha a pasi mindent megkap, kielégítő számár a dolog, de azért megcsalja a nőt ( a nemek tetszés szerint cserélgethetők ). na ottm ár komoly problémák vannak, de ezt általában a megcslaó fél is megsínyli.

viszont olyan kapcsolat a vilában soha nem fog jól működni ahol nem jó a szex mindkét fél számára hosszútávon.

2010. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek kell egy kis szabadság, nem? Nem? Akkor kapd be a...
2010. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

szamóca. válasza:


"na ottm ár komoly problémák vannak, de ezt általában a megcslaó fél is megsínyli."


Oké, ezzel én nem is akarok vitatkozni. A tisztességet jelen esetben arra értem, hogy ha valami nem működik, akkor megpróbálja az ember - legyen akár nő, akár férfi - a párjával megbeszélni, megoldani, megváltoztatni. Ha nem megy, akkor megpróbálni elfogadni, és ha ez sem megy, akkor el lehet gondolkodni a szakításon. De az, hogy mindenfajta megoldáskeresés nélkül valaki másutt keresi azt, amit a párjától nem kap meg...


"viszont olyan kapcsolat a vilában soha nem fog jól működni ahol nem jó a szex mindkét fél számára hosszútávon."


Megint csak nem ezzel akarok vitatkozni. Hanem azzal a dologgal, hogy a tisztesség azt diktálná - szerintem -, hogy előbb a kommunikáció, a megoldáskeresés, a változtatni próbálás, és ha ezek nem járnak eredménnyel, akkor a kapcsolat lezárása, majd EZUTÁN a másik kapcsolat keresése.

2010. dec. 20. 11:57
 8/24 A kérdező kommentje:

"Nemtomi válasza:


Mindenkinek kell egy kis szabadság, nem? Nem? Akkor kapd be a..."


Mit kapjak be? :D Mellesleg, nem. A párkapcsolat - megint csak az én véleményem szerint - arról szól, hogy amíg azt mondom valakiről, hogy ő az én párom, akkor azon idő alatt mással nem vagyok együtt, sőt, még csak nem is közeledek máshoz.

2010. dec. 20. 11:59
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Nincs főleg. A nők sokkal inkább ilyenek, nézd meg hány nap telik el egy nőnek két kapcsolat között és egy férfinak. Azaz a nő már az előző kapcsolat lezárása előtt szövögette a szálait. Általában nem szex, de valaminek a hiánya miatt, de gerinctelen fos lezárni azt. Hát ennyit a feminizmusról.
2010. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
fura ez, de szerintem egy f*szit jobban megvisel a szakítás, mint a nőt. a nőnek mindig vannak "raktáron" "kanjai", míg a fickónak általában nincsenek ilyen "szukái", vagy ha vannak, akkor azt csak "k*rásra" tartják fenn.
2010. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!