Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el a moralitás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el a moralitás az emberekből?

Figyelt kérdés

Manapság teljesen "természetes", ha egy 15-16 éves lánynak már több "pasija" volt, az egy éjszakás kalandok teljesen elfogadottak, és ha két lány csókolózik, akkor mindenki elnézően mosolyog, hogy "kíváncsiak, de ha egymáshoz vonzódnak, az is teljesen normális".

Tudom, hogy ezt látják a tv-ben, meg ezt olvassák a Cosmopolitan-ban, de akkor is...


2011. okt. 16. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az idő telik.. de ahogy te is, nagyon sok más ember is felismerte ezeket és lehet hogy a következő divat a betegesen: nem-szexelek-mindenkivel dolog lesz, és akkor az lesz a baja az embereknek, hogy mindenki milyen frigid, és hogy régen az emberekben volt tűz.
2011. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom nézd meg a Kinsey című filmet. "moralitás" soha nem is volt az emberekben, csak eddig jobban titkolták.
2011. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom mit vagy úgy oda ezzel a moralitással, szerintem a boldogság meg a szabad akarat, és a túlélés sokkalta fontosabbak.
2011. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 napietus ***** válasza:
én 13 éve voltam 16 éves, de ribik akkor is voltak. most is vannak, és mindig lesznek is. ez nem új dolog.
2011. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

emtíví dzsenerésön...

Amúgy amit a második írt, az nem igaz. Természetesen voltak különböző időszakok a történelemben, amikor az erkölcsös életmód fontosabb, illetve kevésbé fontosabb volt. Például felhozhatjuk a középkori Európát vagy a császárság-korabeli Rómát.

2011. okt. 16. 23:42
 6/15 A kérdező kommentje:
Az új relatív fogalom. Nem mondom, hogy ez az utóbbi pár évben kezdődött, de pl. Magyarországon 1945 előtt nem volt így. A gazdag, városi polgárok kicsapongó életet éltek, de a lakosság nagy része nem.
2011. okt. 16. 23:44
 7/15 napietus ***** válasza:
nem tudom, az én dédimamám azt mesélte, a háború előtt sem volt sokkal másabb a helyzet :) de lehet igazad van, hogy akkor nem volt ez ennyire általános...meg nem mindegy, mit értünk ribancság alatt, mert amiket a kérdésben írtál, azok tuti nem voltak régen elfogadottak.
2011. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te mi a búsról beszélsz? (második vagyok)

Az ókori Rómában marha nagy divat volt fiatal szép fiúkkal hálni a férfiaknak. Nem tudom milyen rangjuk volt, de divat volt!!! és ez nem vicc. Középkorban maximum a királyi szinteken volt elvárt, hogy a lány legyen szűz, egyébként szerinted a pasik annyira fékezték magukat? VIII. Henrik vagy ki a halál, azért szakított az egyházzal, és hozta létre az anglikán egyházat, hogy elválhasson és újranősülhessen. Majd volt 6 v. 8 felesége?

Legősibb mesterség a k.urva.

Mondom. Csak jobban titkolták.

1945 előtt : barátom nagymamája mesélte, hogy háltak össze -vissza a katonák a faluk lányaival. Hol erőszakból, hol bele is mentek.

Hitler az árjagyermekek növekvő születése érdekében, támogatta a házasság kívüli szexet.

Az, hogy te nem akarod meglátni a valóságot, még úgy van.

2011. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért VIII. Henrik tudott valamit. Létrehozott egy új egyházat, csakhogy megfektesse Boleyn Annát...
2011. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Talán félreérthetően fogalmaztam, Rómát negatív példaként hoztam fel. Igen, az ilyen jellegű cselekedetek általában a hatalommal és pénzzel bíró emberekre voltak jellemzőek, csak úgy, mint manapság. Nem is erre irányul a kérdés, hanem arra, hogy a társadalom hogyan viszonyul az efféle jelenségekhez. Erkölcstelen emberek mindig voltak - mikor többen, mikor kevesebben. Viszont ami ma megy, az az erkölcstelenség és deviancia erőltetett népszerűsítése.
2011. okt. 16. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!