Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el a moralitás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el a moralitás az emberekből?

Figyelt kérdés

Manapság teljesen "természetes", ha egy 15-16 éves lánynak már több "pasija" volt, az egy éjszakás kalandok teljesen elfogadottak, és ha két lány csókolózik, akkor mindenki elnézően mosolyog, hogy "kíváncsiak, de ha egymáshoz vonzódnak, az is teljesen normális".

Tudom, hogy ezt látják a tv-ben, meg ezt olvassák a Cosmopolitan-ban, de akkor is...


2011. okt. 16. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mindig is volt csak most egyre elterjedtebb a média
2011. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

"Manapság teljesen "természetes", ha egy 15-16 éves lánynak már több "pasija" volt, az egy éjszakás kalandok teljesen elfogadottak"


Ezzel vitába szállnék. Itt ilyenekről olvasol, igen. Viszont messze nem minden lány jár ide, és messze nem mindegyik ilyen. Szerencsére még mindig sok a normális is. Amelyik meg ilyen, ott azért én kíváncsi volnék a szülői háttérre is.


"és ha két lány csókolózik, akkor mindenki elnézően mosolyog, hogy "kíváncsiak, de ha egymáshoz vonzódnak, az is teljesen normális"."


Valóban.

Ha két lány próbálkozik egymással (akár csak kíváncsiságból, akár tényleges homoszexualitásból), az azért van teljesen rendben, mert ha jobban belegondolsz, két lánynak bizony igen nehéz bármi olyasmit művelnie, amivel komolyabban kárt tehetnének egymásban. (Jó, hosszú körömből lehetnek bajok, oké, de ezt azt hiszem, elég hamar megtanulják és odafigyelnek rá.) Plusz, a lányok _általában_ alapból gyengédebbek, jobban odafigyelnek egymásra, stb., tehát legalábbis jó esély van rá, hogy valóban minőségi élmény legyen a dologból, és tényleg jól érezzék magukat. Akkor meg, mindent egybevetve, mi is a gond...?

Semmi, csak annyi, hogy sajna Mo.-n elég jellemző a homofóbia, és túl sok a gondolkodás nélküli, zsigerből gyűlölködés.


"Tudom, hogy ezt látják a tv-ben, meg ezt olvassák a Cosmopolitan-ban, de akkor is..."


Ha a TV és a Cosmo neveli az ember lányát, az már régen rossz... Az értelmes lányok egyik jellemző ismertetőjegye pl. éppen az, hogy nem olvas Cosmo-t, és ha néz egyáltalán tévét, akkor se ValóVilágot és hasonlókat.

(Lehetnek persze azok között is normálisak, akik mégis ezt teszik, csak azok között arányaikban kevesebben vannak.)

2011. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm mondta egyszer: Én olvasom a Cosmot, de csak hogy lássam, mennyire nem vagyok nő. Szerintem ez mindent elmond...
2011. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondanék ehhez, hogy Sodoma és Gomorra.


Mindig is ez volt, mindig is ez lesz. Én olyan vagyok hogy nem szeretem a kicsapongó életet; de tudok rengeteg olyan fiatalt aki igen. Próbálj meg hasonló erkölcsi szinten található lányt találni magadnak és akkor nem fogsz ilyeneken agyalni.

2011. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 napietus ***** válasza:
ja, nem beszélve Dávid és Bethsabé történetéről...akik a mai kor züllöttségét szidják, azok vegyék elő az imakönyvüket, olvassák el benn Dávid király bűnbánati zsoltárát, aztán nézzenek utána, mi is volt a bűn, amit megbánt.
2011. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!