Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen válasz volt Tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen válasz volt Tőle?

Figyelt kérdés

Páromnak meséltem, hogy azt álmodtam, kaptam tőle egy gyűrűt karácsonyra, de nem eljegyzésit, amit tudtam én is, ő is, csak a többi ember hitte, hogy eljegyzett.

Ő nevetett az álmomat hallva és azt mondta: "He-he, szép álom..."

21L


2010. dec. 19. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
egyenes
2010. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel a válasszal semmi baj. Ő nem tervez előre, a pasik ilyenek. Ettől függetlenül biztos szeret csak még nem gondolkozik a házasságon.
2010. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kicsit fura, hogy így reagált. Még mondtad is, hogy nem eljegyzési gyűrű volt, azzal meg mi baj van? Miért ne vehetne Neked ajándékba egy gyűrűt csakúgy? Én kaptam már a barátomtól gyűrűt, amit ráadásul Ő maga készített, benne a nevével. Nekem fura, hogy a barátod nevetett ezen... :( 20/L
2010. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy én ráadásul "csak úgy" kaptam, semmilyen különleges alkalom/ ünnep nem volt. Csak azért kaptam, mert szeret, és örül neki, hogy hordom. Már 2,5 éve hordom, és remélem, hogy pár év múlva eljegyzési gyűrűt is kapok :)
2010. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!