Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt;már biztos h vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt;már biztos h vége?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb két és fél hónapja ismerkedtem meg egy kosármeccsen..;sokat szemeztünk míg végül ő jött oda hozzám és kérte el a nevem és facebookon megkeresett és leveleztünk ..;és hát elég szépeket írt,udvarlószöveg és úgy adódott h 1 hónapig csak sajnos levelezni tudtunk és nem találkozni mert mindig közbejött valami..-de értékeltem,h ezek szerint komolyan gondolja..aztán megadtam a számom és már első nap írt egy jóéjszakát sms-t..-végtelenül édes volt,pedig ezt nem vártam volna h vki ilyen romantikus legyen mint vmi mesében..és amikor találkoztunk utána is írt hasonlót..aztán az azt követő héten a találkozást lemondta 2 órával előtte mert állítólag életbevágóan fontos dolga jött közbe,de közben meg a facebookját 5 percenként frissítette..-de gondoltam,végülis lehet h mobile facebook..aztán közben én is külföldre kellett utaznom 1 hétre,de azalatt is megint nagyon szépeket írt 1-2 hétig,szinte már nagyon bizalmasokat és én is írtam neki ,de az egyikre azonban nem válaszolt amikor hazajöttem amiben javasoltam h üljünk be valahova beszélgetni megint..aztán 2 nap után írtam neki msn-en h ez mi volt akkor és arra hivatkozott h nagyon elfoglalt volt a zh-k miatt de h most már csak rám szeretne figyelni..én pedig rákérdeztem h egyáltalán akar-e újra látni mert motoszkált bennem a kétség efelől..

aztán mondta h akkor természetesen,mást se szeretne jobban és h péntek (előző héten) 2 órakor jó lenne-e,mondtam magamban egye fene legalább kiderül..és a találkozónk előtt 1 órával lemondta h családi ügy de majd este facebookon..ahol este fél 12ig vártam de semmi;nem jelent meg..

fog még jelentkezni?

vagy amit nem értek..tudom ezt az sematikus esemény-vázlatot olvasva nagyon úgy tűnhet h csak szórakozott de amikor vki egy hónapig írogat elég nagy terjedelemben és napi levélváltásban olyan dolgokat,amiket a legjobb indulatúlag is csak azoknak írunk,akivel tényleg komolyan gondoljuk, akkor másképp látja az ember..és ő nem az a bunkó vagy nem az a közhelyes,akiről felismerné az ember h csak szórakozik hanem amikor találkoztunk is úgy érzetem h szívből szólez.ért nem tudom megérteni..mi történhetett? talált valaki mást?vagy tényleg csak szórakozott;ebben mi a szórakozás és miért lépett le így?szerintetek már nem fog jelentkezni?

azt nem értem h 1ik napról a másikra hogyan válthat valakinek a viszonyulása a legkedveskedőbb és udvarlóbb magatartásról a leghidegebb elutasítóbb és bunkóbbá?

most akkor mi van?


2010. dec. 16. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
na lécciii!! vki írjon!!!!
2010. dec. 16. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak szórakozik veled, vagy titkol valamit.
2010. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt h érted? mit titkolna? vagy vmit a "sötét múltjából" úgy érted h vmit amit szégyell és ezért menekül?
2010. dec. 16. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval amit nem rétek minek kepesztetett annyira 1 hónapig ha nem érdekeltem volna? mi ez a hirtelen támadt lehülés? ez 100%ig ellentmondásos..vélemény?
2010. dec. 16. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
sok oka lehet hogy így változik a nézete énis átéltem ezt nem pont így de hasonlóképpen, és még most sem értem igazán, szerin+em nem arrol van szó hogy át ver, kihasznál, csak valamiért nincs meg a lelki békéje, bocsás meg nekem hogy csak enyit írtam, csak teloról írok,neked:), és e miat nem tudom bőveben ki tárgyalni, de ha gondolod írhatsz privire és ott többet tudnék mondani meg ak. el mesélem az én kis történetemet hátha tudok többet segíteni, de ha nem írsz asse baj, remélem ezel tudtam valamicskét segíteni, de téleg töbet is tudnák írni csak nagyon nehéz lenne, tél bocsérte, csak látam hogy kevesen írnak:(
2010. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sajnos velem is nagyon hasonló történt. Megismerkedtem a fiúval, nagyon kedves,szimpatikus volt. Aztán kb. egy hónapig nem tudtunk találkozni utazások miatt, de szinte minden nap beszéltünk telefonon. Mikor végre tudtunk találkozni minden remekül ment, össze is jöttünk. Nagyon kedves, figyelmes volt, talán tú tökéletes is. Utolsó találkozásunkkor is minden rendben volt, de pár nap múlva teljesen megváltozott. Nem keresett, mikor beszéltünk bunkó volt. Ez így ment 1-2 hétig, aztán szakított velem. Egy idő után újra keresett, találkozni akart, én megbocsátottam, de aztán újra kezdődött az egész. Én sajnos túlságosan megszerettem, így több hónapig mentek így a dolgok, a végén pedig elmonda, hogy csak szórakozott velem a bizonyos utolsó találkozás után. Az okot a mai napig nem értem, ezt ő sem tudta megmondani...

Én sokat szendvedtem egy ilyen ügy miatt, úgyhogy azt tanácsolnám, hogy hagyd a francba és keress egy kevésbé zűrös srácot.

2010. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!