Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szeretkezés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkezés közben mindenfélén járt az agyam és azt vártam mikor lesz már vége. Mi történt?

Figyelt kérdés

előfordult ilyen veletek? 40N

korábban még egy évvel ezelőtt is én nagyon tudtam élvezni... most meg.. néha fáj, tegnap legalább az nem .és örülök, hoyg legalább egy hétig most nyugi lesz.


2010. febr. 19. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
napi 2 liter domestos rektális fogyasztása és 2 héten belül helyre jön minden
2010. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
vágd le a faszát és több bajod nem lesz vele:D
2010. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
amúgy rendben a kapcsolatotok?
2010. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem vonzódsz már szexuálisan a partneredhez.

A hüvelyed nem termel elég váladékot pontosan azért mert nem kerülsz izgalmi állapotba és ezért fájhat az együttlét.Próbáljátok kicsit elhúzni az előjátékot és vigyetek egy kis színt az aktusba. Beszéld meg a pároddal a problémádat.

2010. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

van egy ismerősöm az mesélte,hogy együtt volt a párjával

nagyban történik a fűrész egyszer csak megszólal a menyecske -hallottad holnaptól megint emelik a benzint 7 ft-al !

pasi leszáll néz rá nagy szemekkel :-anyukám hol jársz?:O

2010. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem ok. Nézz magadban, és beszélgess el a pároddal.
2010. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fáradt , nyűgös vagy és ez váltja ki. 40 év körül már kezdődhet a változókor tünete is . Ne keseredj el mindenkinél van ilyen csak nem vallják be.Fel a fejjel lesz az még jó is.
2010. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt olyan,hogy nem is élevztem a szexet,csak csináltam.

Felül voltam,tehát én mozogtam...és már fájt a lábam :-) és csak azt kívántam,hogy élvezz máááár el,mert nem bííírom.

Na,akkor megkönnyebbülés volt,amikor elment.


De arra is volt példa,hogy nem volt eléggé nedves,mégis engedtem a barátomnak,és nem volt olyan jó.

Hát van ilyen...

2010. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó 3 hozzászólónak, meg előtte van egy normális... nagyon köszönöm a vigasztalást.... nem tudom miért kell domestost, meg faroklevágást előhozni. én sajnálom , hoyg így állok a szexszel, ahoygan állok...és nem értem önmagamat.
2010. febr. 19. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:
16.23 vagyok. Megkérdeztem több barátnőmet /mi is 40 felett járunk/ és hidd el mindenkinék előfordul ilyen. Egyikük szerint nálunk már másként dolgoznak a hormonok. Kitartás és a lényeg NE HIBÁZTASD magad!!
2010. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!