Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy ilyen lány? Érdekelne?

Figyelt kérdés

19 vagyok, eddig még nem volt abszolút semmilyen kapcsolatom fiúval. Még soha nem is csókoloztam, egyetlen fiú sem ölelgetett vagy semmi ilyesmi... én ezt a tényt elég cikinek tartom. Egyébként azt, hogy nyílvánosan ölelgessen és nagyba lesmároljon nem is nagyon tolerálnám.

Ez azért lehet, mert nagyon komoly vagyok. Nem az a nagyszájú, vidám, állandóan nevetgélős típus. Nem iszom alkoholt (egyszer ittam valami koktélt, de másnap gyomorrontásom volt), soha nem voltam szórakozóhelyen (discoban). De viszont nagyon csöndes is vagyok, az a típikus szerény, visszahúzodó.

Elég gyakran megbámulnak az utcán, buszon, metroban, volt, hogy kávézóban, étteremben elkérték a számom... ha ez azt jelenti, akkor szép vagyok. Én egyébként egyáltalán nem tartom annak magam.

Viszont nincs semmi olyan érdekes dolog velem kapcsolatban, hogy mondjuk táncolnék, sportolnék, rajzolnék, kíváló tanuló lennék stb...


2010. dec. 16. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem tetszenél. És nem kéne cikinek érezned, hogy nem volt még senkid. Inkább legyél büszke erre.

Igen, engem érdekelnél. Az meg, hogy nem iszol, megint csak jó dolog. Én örülnék, ha megismerhetnélek.

20f

2010. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt sok mindenkit érdekelnek az ilyen lányok.


Dobj egy e-mailt nekem,szívesen megismernélek én is.


setetejjel@freemail.hu

2010. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nembaj ha ilyen vagy de szerintem egy megfelelő kapcsolat simán kihoz belőled még bármi mást is... nem rosszra kell gondolni csak kis színt vihetne az életedbe:) mert igy se rossz meg jo dolog otthon ülni filmezni kakaot inni beszélgetni de egyszeregyszer el lehet menni barátokkal csocsozuni biliárdozni...és a sablon h aztán ha esetleg megyőztelek irj rám:D
2010. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen ilyen vagyok én is, ahogy leírtad!:O

Bocsi, hogy lányként írok, de meglepődtem, hogy még van rajtam kívül valaki, aki ilyen cipőben jár.:)

Ha gondolod, szívesen beszélgetnék Veled, ha már ennyire hasonlóak vagyunk!:)

18/L

2010. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!