Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk érdekelne, hogy ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk érdekelne, hogy ti mit szeretek ha egy lány társaságábban vagytok?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy szobában vagytok. Kettesben. A szexet lécci ne írjátok.
2010. nov. 2. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magát azt hogy vele lehetek. Szeretem ha szeret sokat beszélni - persze ne hülyeségeket, nevetni, hülyéskedni. Ennyi.
2010. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez elég idióta kérdés!!!! bármit lehet csinálni egy szobában kettesben.: beszélgetni, tv-zni stb stb
2010. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom nem a legjobban van megfogalmazva. De kiváncsi vagyok.:P
2010. nov. 2. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
sörözni és meccset nézni!
2010. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a lány értse a viccet. ne sértődjön be egy poénon.tudjon hozzászólni a témához, legyen önálló véleménye.ha az ő lakása, akkor kínáljon meg innivalóval, ennivalóval, esetleg cigarettával, ha mindketten dohányzunk.(nem behúzni akarom nyilván).ne a mobiljával legyen elfoglalva, ne akkor sminkeljen előttem. ezenkívül bármi jöhet:beszélgetés, film... :)
2010. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Készülni a fizkém zh-ra
2010. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, ha vele lehetek. Mondjuk differenciálegyenleteket oldani nem annyira :)
2010. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát ha a szex nem mehet akkor általában tekerek egy dzsót és lehet süppedni a tv előtt. lehet ezért nincs már nőm.
2010. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Már maga a társaság is jó, de ha már úgy is ott vagyunk és szex kizárva lehet beszélgetni, vagy megnézni egy jó filmet, esetleg mindkettőt (aztán hátha kedvet kap hozzá, ha meg nem az sem baj :P).


21:17

Most mé'? Egy jó kis inhomogén difegyenlet kimondottal élvezetes :)

2010. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem a racionális törtfüggvények integrálása sokkal izgalmasabb
2010. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!