Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy ilyen lány? Érdekelne?

Figyelt kérdés

19 vagyok, eddig még nem volt abszolút semmilyen kapcsolatom fiúval. Még soha nem is csókoloztam, egyetlen fiú sem ölelgetett vagy semmi ilyesmi... én ezt a tényt elég cikinek tartom. Egyébként azt, hogy nyílvánosan ölelgessen és nagyba lesmároljon nem is nagyon tolerálnám.

Ez azért lehet, mert nagyon komoly vagyok. Nem az a nagyszájú, vidám, állandóan nevetgélős típus. Nem iszom alkoholt (egyszer ittam valami koktélt, de másnap gyomorrontásom volt), soha nem voltam szórakozóhelyen (discoban). De viszont nagyon csöndes is vagyok, az a típikus szerény, visszahúzodó.

Elég gyakran megbámulnak az utcán, buszon, metroban, volt, hogy kávézóban, étteremben elkérték a számom... ha ez azt jelenti, akkor szép vagyok. Én egyébként egyáltalán nem tartom annak magam.

Viszont nincs semmi olyan érdekes dolog velem kapcsolatban, hogy mondjuk táncolnék, sportolnék, rajzolnék, kíváló tanuló lennék stb...


2010. dec. 16. 10:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
lehet
2010. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért?
2010. dec. 16. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajna az ilyen átlagos, unalmas lányok nem jönnek be. Az meg külön negatív dolog, hogy nem mered kimutatni az érzelmeidet... (Miért nem tolerálod, hogy nyilvánosan megöleljen, megcsókoljon? Már nem olyan világban élünk, ahol ez elítélendő...)
2010. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És megadtad a számod annak, aki elkérte? :D
2010. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert ebben a leírásodban nincs semmi kivetnivaló, csupán az "otthonülős" típus vagy inkább, és van akinek ez jön be. [Végre egy normális lány. :D]
2010. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szép vagy akkor igen, főleg hogy csak 1 évvel vagy fiatalabb nálam.:)
2010. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok, csak én fiú vagyok. :D
2010. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mit szólsz ahhoz, ha azt mondanám, hogy szeretnélek megismerni?

19/F

2010. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem simán bejönnek az ilyen típusú lányok, szóval a kérdésre a válasz: érdekelne:)

19/f

2010. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!