Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik oylan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik oylan, hogy egy lány minden fiút megtudjon szerezni? A lentebb leírt történetről érdekelne a véleményetek.

Figyelt kérdés

Ez egy elég érdekes dolog...

Szóval gimnazista éveimet töltöm, és ismerek egy lányt. Szerintem szép, de sok lány mondja, hogy nem a legszebb. tetszett neki egy fiú, de végül nem tudtak összejönni. Aztán majdnem összejöhettek volna, de végül a csaj nem találkozott a sráccal, ezért a srácnak barátnője lett. Utána a csajnak megtetszett mégegy fiú, a fiúnak is tetszett a csaj, a csaj mondta, hogy húú összejönnek valószínű....nem járnak, a csajnak megint más tetszik, viszont a fiú nagy valószínűséggel oda van a csajért. Utána jött egy fiú, az csak le akarta fektetni a csajt, a csaj abba nem ment bele. Most tetszik a csajnak mégegy fiú, akivel tervezi, hogy majd smárolni akar, stb....de szerintem ez a srác is csak addig kell neki, amíg meg nem szerzi...létezik ilyen, hogy a kiszemeltjének egyből bejön? rengeteg fiú bírja őt...

A barátnőjének is: tetszett egy fiú, a fiúnak is a csaj de bizonyos okokból nem jöhettek össze. Utána tetszett a csajnak még egy fiú, annak is barátnője volt, ezért nem jöttek össze, pedig a fiúnak tetszett a csaj...


Én azt mondom, hogy ilyen nem létezik, hogy mindenkit megtudjanak szerezni akit akarnak...Vagy tévedek?

Nem elítélni akarok, meg nem kibeszélni, csak érdekel, hogy kívülállók mit gondolnak erről az egészről.

ha valami nem világos, kérdezzetek nyugodtan.

Üdv.


2010. okt. 2. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker ez rosszabb mint egy dél-amerikai szappanopera :D A kérdésre válaszolva: igen van ilyen. Bizonyos lányoknak, még ha nem is a legszebbek, olyan kisugárzásuk van ami lehetővé teszi a fent leírtakat. Én is ismerek ilyen lányt. Objektíven tekintve nem egy szépség, de ha már 5 perce az eber közelében van, netán beszélgetnek is akkor magával ragadja az embert.
2010. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igenxD kicsit szappan-operás feelingű:D

huhh....igen, valószínű akkor a kisugárzás...de eléggé lesokkolt.

2010. okt. 2. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy hasonló lányt. Nem a leggyönyörűbb: van egy kis felesleg rajta - de rengeteg fiú odavan érte, mert rendes, és kedves, és nem olyan tömegcikk, mint a mai lányok nagy része. Szóval, persze, van ilyen.
2010. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy élő példát mondjak pl Madonna. nem szép, nem kedves, nem jó nő, sosem volt az és mégis szexistennek tartják.


De ennek egy oka van, ha eldöntötte, hogy valaki a "lehetséges" dobozba került, nem pedig a soha dobozba, akkor az illetőt nem váratja, ha kell a liftben sz*pja le.


Szóval jó nő az két féle van:


- van a jó nő, aki szép, kedves, okos csinos

- és van a jó könnyű kis nőcske.


E második megkap minden pasit, és mindent a pasiktól.

2010. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Sok az átlag ízlés, ezért tűnhet úgy, de nem minden férfinak tetszik ugyanaz a nő, mert elég változó az ízlés világ, hála.
2010. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mindenesetre, ha van ilyen nő, jó neki.

Nekem vn egy osztálytársam, aki szerintem rettentően magával ragadó kisugárzással rendelkezik, pedig van rajta fölösleg, és bár szép lány, orvosi műtétek nyoma is meglátszik a testén. De valahogy szerintem a bátorsága adja ezt. Egyáltalán nem könnyen kapható, de olyan ruhákban mer járni suliba, amiben én nem mernék. Nem az hogy kivágott, nem az hogy túl sokat mutató, hanem jópofa, vagy vagány, vagy nagyon extrém a színe, de tudja hol a határ. És a frizurája is olyan, hogy mindig tud valami fantasztikusat csinálni, és nem a divatot figyeli, és olyan a haja mindig, mintha valami magazinból lépett volna ki. De nagyon szép lány is.

2011. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és szépen nevet. ez fontos szerintem.
2011. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!