Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem átalakul megszokássá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem átalakul megszokássá?

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt a barátommal, ő volt az első, akibe tényleg szerelmes voltam, de november végén szakítottunk.. És hát hiányzik, de nem tudom eldönteni, hogy most a szerelem, vagy pedig csak az, hogy már megszoktam, hogy mindig velem van, ott van mellettem.. Ti hogy vagytok ezzel?? De azt tudom, hogy én is hiányzom neki, bár már van új barátnője, de valószinűleg hamarosan otthagyja.. :) Ezt onnan tudom, hogy Facebookon néztem a lány adatlapját és ki van neki irva, hogy szeretlek, meg ilyesmik, szerintem az ilyenek, hogy egyből kiirják mindenhova, ezek nem tartanak sokáig.. Vagy csak én látom igy? :S Tudom hülyén hangzik, amit leírtam, de összevagyok zavarodva:S Vélemények?
2010. dec. 15. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megszokás és a biztonságérzet nálam is egyre erősödik, minél régebb óta tart a kapcsolatom, de nekem ez jó és emellett a szerelem is megmaradt. Viszont ha nincs szerelem és szeretet egy kapcsolatban, akkor az már nem olyan jó és nem lehet csodálkozni, ha valamelyik fél kilép belőle.

Jól át kell gondolnod magadban, hogy mit is érzel, tényleg szereted-e még, vagy a szerelem már elmúlt és csak a megszokás tartott össze benneteket, mert akkor felesleges újra kezdeni. Viszont még ha szereted is, szakítottatok és ő új életet kezdett. Próbálj meg te is túllépni rajta.


Ki kell ábrándítsalak a Facebook-os adatlappal kapcsolatban. Mikor összejöttünk a párommal, én is mindenhova kiírogattam, hogy mennyire szeretem, meg közös képeket raktam fel, minden.

Az ő volt barátnője is vissza akarta szerezni, még a kapcsolatunk elején (aztán kicsit később is).

Na, ez volt jó két éve, azóta a párommal összeházasodtunk és a volt barátnőnek is van már barátja.


Azért neked szorítok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd. :)

2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő volt az első szerelmed, és nem fogod elfelejteni soha. Viszont h szerelem-e még neked kell eldönteni. Lehet, hogy tényleg csak megszoktad h mindent tudsz róla és minden nap beszéltek.
2010. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!