Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen pasik vannak?! Elvagyok keseredve. (Lent)

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék normális kapcsot,de valahogy sosem sikerül. Összejöttem a suliban egy sráccal,pár nap múlva dobott azzal a szöveggel h ő nem tudott megszeretni (később kiderült h ő nem szeret kapcsolatban lenni,és ő csak játszott velem,de azért leakart velem feküdni 2 nnap után). Rá 2 hónappal összejöttem egy focista sráccal,több hónapja ismerem,és úgy gondoltuk h itt az ideje "úgy" talizni. Igen,összejöttünk,2 napra. Nevetséges.. a legszebb pedig az h rájöttem miért szakított velem (nem feküdtem le vele 1 nap után). Mondta h bízzak benne,s még ő "ócsárolta" a volt barátomat h h lehet velem ilyen...

Amúgy nem csodálom..a csapattársai nagy része is ugyanolyan beképzelt bunkók..


Már nem tudok megbízni a pasikban,ez már annyira vicces...:)


Vannak még rendes,becsületes pasik??


2010. dec. 15. 08:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szeretem a focit,így odavagyok a focista fiúkért... az első focista barátommal 8 hónapig voltunk együtt.

Sajnos rájöttem h ezek a "pasik" semmibe veszik a csajokat,és eléggé bunkók tudnak lenni. Jó,nem akarok általánosítani,biztos vannak kivételek, de eddig azt vettem észre h nagy arcuk van,flegma, lekezelők tudnak lenni.


Én is sportolok 10 éve,még is eltudom mondani h nem vagyok se flegma se beképzelt..és még sorolhatnám. Sok barátom van,s ők is mondták h nem velem van a baj,ne foglalkozzak az "exemmel" majd lesz jobb.


Aki kérdezte 15-20 év közötti vagyok:)


Viszont én most el nem tudnám képzelni,h ezek után lesz barátom akár a jövőre nézve.

Nem tudok megbízni a pasikban..

2010. dec. 15. 12:04
 12/18 anonim ***** válasza:

most találtam neten ;) nagyon jó sztm. leírja a jelen helyzeted és hogy miben hibádzol :D


Látni kellene, hogy a nők bőszítő kettőssége abból fakad, hogy egyszerre akarnak valójában statikus minőséget (megbízható, életerős fickót, akivel tartósan összeköthetik magukat) és dinamikusat (vö. “a lányok mindig a rossz fiúkat szeretik”).

2010. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megbízni a pasikban. Csak éld meg az életed, ismerkedj és aki megérdemli a bizalmad az majd jól jár veled ;) Ne a pasi körül forogjon a világod ;)
2010. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van,köszi!:))
2010. dec. 15. 12:30
 15/18 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Dumálni nem akarsz? valahol máshol, nem itt.

2010. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De,dumálhatunk!:)

Hol gondoltad? Írj rám privit..

2010. dec. 15. 12:54
 17/18 anonim ***** válasza:
nem lehet rád :D hiper titkos vagy:D irj te ;)XD
2010. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rögtön járj velük, akkor hamarabb kiderül, mit akarnak tőled.
2010. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!