Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Nagyon elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik. Mindig is tudtam azt, hogy túlságosan jó hozzam . De egy pár napja mintha érdeklődést mutatott volna irántam. Sms-eket irt és egyre többet kezdtünk beszélni. Eljött a péntek este és én elmentem bulizni . és ő is ott volt. Csókolóztunk. átölelt. Együtt jöttünk hazafele kézenfogva . Eltelt a hétvége és nem jelentkezett én rákérdeztem mit jelentett neki ez az egész ő azt válaszolta, hogy neki is jelentett valamit de nem sokat, és hogy elsiettük, rossz döntés volt! Ez most azt jelenti jobb lesz ha elfelejtem és nem reménykedek többet? Mit tegyek, hogy érdeklődjön utánnam és megváltozzon a véleménye? Minden ötletre és véleményre kiváncsi vagyok .
2010. nov. 23. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azon Nők közé tartozom, akik nem adják fel könnyen, vagy legalábbis így nem rázna le egy pasi, az tuti. Ha nekem tényleg nagyon bejönne a srác, tuti magamhoz simítanám, de ezt csak megjelenéssel lehetséges szerintem. Egy vagányabb stílus csodákra képes, vagy ha kicsit nagyobb a szexuális vonzerőd, akkor is nyert ügyed van! Ha pedig nem lépne arra sem,akkor már csak azért is összejönnék egy nála sokkal jobb pasival! :)
2010. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez jo otletnek tunik:)
2010. nov. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!