Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszú, de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú, de normális tanácsokat kérek, mert nagyon elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na hát én 6hónapja megismertem egy fiút...Vagyis az egyik közösségi oldalon írt nekem.Elsőnek nem tetszett...Mindig talizni akart.Visszautasítottam.Megláttam véletlen szerűen a következő discoba...Teljesen más képeken mint élőbe.. Egyszerűen szerelem első látásra volt.. :D na jó azért nem..de nem foglalkozott velem a discoba,mert én mindig visszautasítottam.Másnap amikor felléptem msnre írt,hogy látott és azért nem jött oda mert félt,hogy visszautasítom.Aztán fordult a kocka én kerestem,de sajnos vagy én vagy ő volt beteg meg kórházba volt...így mindig tolódott a tali.Egyszercsak megbeszéltük,hogy szilveszterkor egy helyen bulizunk...igen szép és jóvolt a szilveszter ottvolt...ÁLOMSZIVESZTER VOLT.Együtt voltunk egész este...Aztán úgy válltunk el,hogy mindenképp megismerjük egymást élőbe is jobban és komolyat akarunk.Ezután neki valaki köpött,hogy én az egyik legjobb haverjával smároltam szeptember körül... szarkedve lett... bántotta,hogy nem mondtam el neki,de mondta,hogy nem akar velem balhézni,mert fontos vagyok neki,és talizzunk és beszéljük meg...rá 2napra taliztunk(ő kolis és hetente max 2x tudnánk talizni...) megbeszéltünk mindent. jó volt vele...hazament.. fennt volt msnen nem írt..sőt olyan dolgokat írt ki amik lányokkal kapcsolatos...persze ideges lettem és nekitámadtam,utánna beszéltünk a héten levélbe és kérdeztem,hogy talizunk-e? és mondta,hogyha kocsival jön haza akkor igen...jó megértettem,nem akartam balhézni.tegnap rámírt de ugy beszélgettünk mint 2 barát,és még aztsem írta,hogy pussz vagy valami...:S nem keres se semmmi..:( szeretem.. mit tegyek?
2011. jan. 12. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Háth szerintem tisztázd vele akkor hogy mi legyen(mi maradjon) köztetek...beszélgess el vele A-Cett ig és megtudod hogy miről is van szó.De ezt élőben ne pedig neten.Egyébként meg ha már olyan a pasid hogy fent van közösségi oldalakon meg csajos dolgokat ír ki msn en....annak komoly szándéka nem lehet, vagy az is lehet hogy azt akarja hogy féltékeny legyél, hogy megtudja szereted e igazán és keresni fogod e....
2011. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

most mindenképp keresd meg te őt, biztos azt várja.. a szeptemberi dologhoz nincsen köze, akkor még nem volt kölcsönös a dolog ha jól értelmeztem. am a heti kettő tali meg bőven jó..én a barátommal egyszer találkozok kéthetente...-,- na mindegy ez nem ide tartozik.szal szerintem nincsen veszve a hekyzeted..ha akarod őt akkor küzdj érte! ő is küzdött volna érted ha adtál volna neki rá alkalmat:))hiddel;) szal fel a fejjel...beszéjetek, találkozzatok, ha ő nem irja h puszi vagy akármi akkor ird te h puszi:$$ majd viszonozza...

másik lehetőség a csajos dologra hogy tényleg történtek vele olyanok amiket kiírt...bosszubol azért mert h te meg szeptemberrel azzal a gyerekkell...(deazzal nem kell foglalkozni) ilyenkor a dolgok tisztán látáshoz sokszor elég kivesézni a történteket egy barát közben járásával és türelmével...a srác meg közdeni fog érted ha úgy látja h megéri,és nem hiába való=)

no ennyi. remélem tudtam valamit segíteni

2011. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"álomszilveszter volt" de aztán valaki köpött... Istenem ez olyan romantikus! Titeket egymásnak teremtett a sors...
2011. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!

ha egy csávó olyan csajt talál aki már "megvolt" a legjobb hawerjának vagy csak a hawerjának akkor az neki nem kell mert ezt nehéz elmagyarázni fiús dolog....de gondolj bele van egy csávó aki neked nagyon tetszik tudtára adod h akarsz valamit lepattint aztán ő hajt rád és kiderül h a bnőddel smárolt...kéne neked utána?:O

ez elég hülye helyzet ebből nehéz jól kijönni mivel gondolom kivesézte hawerjával ... annyira el akarom magyarázni de ezt nem lehet ez puszta józan ész a barátod csaja nem kell!

sok-sok türelem és találkozgassatok szeptember jó rég volt össze fog ez jönni a csávónak egyértelmű h bejössz azért ne add el magad legyél tényleg nagyon türelmes és meglátod h a csávó nem tud mit tenni! úgy is összejöttök!

2011. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Apollo93 ***** válasza:
Lehet hogy a srác nem akar ilyen könnyűvérű lánnyal járni mint Te? Csak feltételezem mivel úgy vettem ki a szavaidból hogy nem jártál a haverjával és csak smároltatok. Ha meg nincs igazam, bocsánat. Akkor viszont erről a fiút kéne megkérdezned és őszintén beszélni vele.
2011. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam könnyűvérűnek hisz itt vagyok lassan 18évesen és nem feküdtem le senkivel.. :)
2011. jan. 18. 14:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Észrevettem az emberekben azt,hogyha van egy kérdés,amire kíváncsi a kérdező, tutti hogy nem mindegyik pozitív válasz!Emberek nyissátok már ki a szemetek hogy ezért ilyen fassszopó ez a köcsög világ!Miért kell negatív kijelentéseket is tenni?Miért kell flegmázni?Jól esik?Hogy égnétek el a fassszomba.Egyébknt én voltam az első válasz adó.Csak már a faxom ki van az ilyen bunkó emberekkel.
2011. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok és ez a 22:33-asnak szólt!Minek kell flegmázni?Ha meg kötekedni akarsz akkor ne írj komit,rossz napod volt ember?Szopjjál le!
2011. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy,hogy így gondolod...és amúgy tényleg:S kicsit elk*rják a kedvem,de hát ezvan :) ha ennyire unatkoznak,hogy ilyeneket írjanak.. :)
2011. jan. 22. 11:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Rájuk se figyelj,hülyéből nagyon sok van,és még mindig én vagyok aki írta a flegmázónak a véleményét!

És mond, meg oldódott már a problémád?

am 21/F

2011. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!