Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszú, de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú, de normális tanácsokat kérek, mert nagyon elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na hát én 6hónapja megismertem egy fiút...Vagyis az egyik közösségi oldalon írt nekem.Elsőnek nem tetszett...Mindig talizni akart.Visszautasítottam.Megláttam véletlen szerűen a következő discoba...Teljesen más képeken mint élőbe.. Egyszerűen szerelem első látásra volt.. :D na jó azért nem..de nem foglalkozott velem a discoba,mert én mindig visszautasítottam.Másnap amikor felléptem msnre írt,hogy látott és azért nem jött oda mert félt,hogy visszautasítom.Aztán fordult a kocka én kerestem,de sajnos vagy én vagy ő volt beteg meg kórházba volt...így mindig tolódott a tali.Egyszercsak megbeszéltük,hogy szilveszterkor egy helyen bulizunk...igen szép és jóvolt a szilveszter ottvolt...ÁLOMSZIVESZTER VOLT.Együtt voltunk egész este...Aztán úgy válltunk el,hogy mindenképp megismerjük egymást élőbe is jobban és komolyat akarunk.Ezután neki valaki köpött,hogy én az egyik legjobb haverjával smároltam szeptember körül... szarkedve lett... bántotta,hogy nem mondtam el neki,de mondta,hogy nem akar velem balhézni,mert fontos vagyok neki,és talizzunk és beszéljük meg...rá 2napra taliztunk(ő kolis és hetente max 2x tudnánk talizni...) megbeszéltünk mindent. jó volt vele...hazament.. fennt volt msnen nem írt..sőt olyan dolgokat írt ki amik lányokkal kapcsolatos...persze ideges lettem és nekitámadtam,utánna beszéltünk a héten levélbe és kérdeztem,hogy talizunk-e? és mondta,hogyha kocsival jön haza akkor igen...jó megértettem,nem akartam balhézni.tegnap rámírt de ugy beszélgettünk mint 2 barát,és még aztsem írta,hogy pussz vagy valami...:S nem keres se semmmi..:( szeretem.. mit tegyek?
2011. jan. 12. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
örülök,hogy legalább valakit érdekel... :) nem nem oldódott meg pont tegnap beszélgettünk komolyan...adta a nagy sajnálkozót,hogy most inkább a tanulásra összpontosítana és nyáron lehetne valami a dologból..csak nyárra úgyis talál valakit:) sztem ez egy nagy kamu volt tőlle..nagyon kikeltem magamból és leírtam a véleményem... nagyon rosszul esett neki..aztán a végén írta,hogy nem akar velem rosszba lenni..csak nemtudom mire számít,hogy elvárja,hogy rajongjak érte ő meg éli szépen a világát?:) hát na nem... nem leszek senki hülyéje :/
2011. jan. 23. 10:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Még mindig én":

Jól teszed!

Egyébként meg aki a tanulással jön neked, abba soha ne bízz, az csak egy trendi nyálas duma...Szerintem metroszexuális srác...vagy nem?

Akkor sajnálom és remélem szerencsével jársz...

puszika

2011. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!