Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen pasik vannak?! Elvagyok keseredve. (Lent)

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék normális kapcsot,de valahogy sosem sikerül. Összejöttem a suliban egy sráccal,pár nap múlva dobott azzal a szöveggel h ő nem tudott megszeretni (később kiderült h ő nem szeret kapcsolatban lenni,és ő csak játszott velem,de azért leakart velem feküdni 2 nnap után). Rá 2 hónappal összejöttem egy focista sráccal,több hónapja ismerem,és úgy gondoltuk h itt az ideje "úgy" talizni. Igen,összejöttünk,2 napra. Nevetséges.. a legszebb pedig az h rájöttem miért szakított velem (nem feküdtem le vele 1 nap után). Mondta h bízzak benne,s még ő "ócsárolta" a volt barátomat h h lehet velem ilyen...

Amúgy nem csodálom..a csapattársai nagy része is ugyanolyan beképzelt bunkók..


Már nem tudok megbízni a pasikban,ez már annyira vicces...:)


Vannak még rendes,becsületes pasik??


2010. dec. 15. 08:50
1 2
 1/18 Saten ‫҉ ***** válasza:
79%
Benned van a hiba... nem szeretnélek megsérteni de minden férfi a k*rvát látja benned
2010. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te nem őket kerested eddig sem és szerintem ezután sem őket fogod. Az osztályunkban is a pasik fele rendes, a másik fele olyan amilyen a te két barátod volt, de a többi lány valahogy mindig a bunkókat veszi észre.
2010. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

Nincsenek ilyen pasik:(

Mostanra nyilt ki a szemem...

27/N

2010. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Valószínűleg azt hiszik h mert már nem vagyok szűz, bármikor ugrok nekik. Nem viselkedek k*rvásan,semmi ilyesmi.


De már annyira idegesít h nemtudok egy pasiban se megbízni...:)

2010. dec. 15. 08:59
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom milyen korosztályban élsz, de úgy a 25 felettiek között akad már normálisabb pali :D Azok már tapasztaltak annyit és sok mindenen elgondolkodtak, tudtak változtatni magukon és még reménykednek egy szebb kapcsolaton! Persze itt is nagy ritkaság van :(
2010. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem viselkedsz úgy, azt hiszed. Valamiért mégis ezt látják benned. Ez nem a pasik hibája.
2010. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Hogyne lennének,én meg pont a kedves,aranyos lányokat kedvelem és hiányolom szintúgy! 20/F
2010. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Most az a baj h szexmániások? Elárulom, NINCS olyan fiú aki nem szexmániás! Már az egészségesek között!
2010. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
eldumálnék veled hogy valóban csak a külső értékeid miatt kedvelnek vagy csak játszod a szende szüzet, esetleg tényleg teli vagy belső értékekkel, de nagyon jól leplezed, vagy minden klappol veled csak éppen nem megfelelő a normális pasi mert a focisták külseje a menő? Tehát nem is csak normális pasit keresel hanem olyat aki mellett jól mutatkozhatsz? Mert nagyon kevés az aki mind2 egyszerre. ;)
2010. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert ahogy a legtöbb nő is az ilyen büdös bunkókat veszik észre, az úgy nevezett "rossz fiúkat" persze hogy megakar dugni..., de hidd el vannak normális pasik, akik önmagadért szeretnének, az illatodért, a mosolyodért, ahogy a levegőt veszed....:)
2010. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!