Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nagyon ciki ha egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyon ciki ha egy 18 éves lány egy 16 éves fiuval járna? De ha szeretik egymást? :$

Figyelt kérdés
én 18 vagyok és beleszerettem egy 16 éves fiuba én végzös vagyok ö 9-edikes szerintetek?tudom hülyén hangzik de magasabb nálam és nem néz ki 16-nak wááá de szeretem:$csak normális válaszokat volt már valaki ilyen helyzetben?mit csináljak szerintetek?lécci segitsetek normálisan!!!
2010. dec. 14. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki
2010. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Istenem, miért lenne gáz + ciki?? 15 éves korom óta egy akkor 18 éves lánnyal bolondulunk egymásért. Hihetetlen mekkora hülyeségeket okád magából a mai tinédzser társadalom :D még hogy gáz! Ha szereted szeresd és kész!!
2010. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, ne zavarjon titeket, hogy mások irigykednek rátok! Mert irigykednek. Semmi ciki nincs abban, ha a srác fiatalabb tőled! Ezentúl ne is foglalkozzatok a rosszindulatú emberekkel. Nem érdemes miattuk idegeskedni. A lényeg, hogy szeretitek egymást.
2010. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és hogy mondjam meg a fiunak h összejönék vele mert ö is a kor külömbségtöl fél szerintetek?segitsetek ebben is lécci:)
2010. dec. 14. 16:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem jön ez magától? :D Szerintem ha kimutatod neki az érzéseidet, venni fogja a lapot. Számomra annyira magától értetődő dolgok ezek!
2010. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ne másoknak akarjon megfelelni, Azt csinálja, és azt tegye amit a szíve diktál. Ha mások miatt aggódik, akkor felnőtt korában sem lesz különb mindenkinek csak megakar majd felelni. Nem lesz egy önálló döntése ,és gondolata sem.

Ne mások miatt aggódjon.

2010. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem ciki. Vannak, akik régimódi gondolkodásúak, és úgy gondolják, hogy a férfinak kell idősebbnek lennie. Szerintem, ha szerelmes az ember, nem a korkülönbséggel foglalkozik. Aki mégis, az nem igazán szerelmes, nem vakította el a szerelem.:D
2010. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönömnagyon aranyosak vagytok ténleg de vannak szülei is.. azoknak hogy adjuk be?:Smondjuk ismerem az anyját is az apját is mind2 aranyosak de akkor egy 9.-esfiu és egy 12.-es lány?
2010. dec. 14. 16:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjátok el nekik, nem gondolom ők is voltak szerelmesek:) Meg kell érteniük, hogy nem lehet tenni ellene.:D És, hogy ez egyáltalán nem gond. Nem is olyan sok a különbség. A 10 év azért már húzósabb lenne.
2010. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Amúgy nem te vagy véletlenül a fiú? :))
2010. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!