Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hódítás tippek. Ki hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hódítás tippek. Ki hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Rengeteg férfinak halvány lila gőze nincsen arról, hogyan kell minket meghódítani. Ha elgondolkodok azon, hogy hány olyan férfi volt az életemben, aki vagy azonnal le akart fektetni, vagy azonnal a barátnőm akart lenni még azelőtt, hogy megismert volna, pusztán a külsőm miatt....


Nehéz mostanában normális férfit találni. Sajnos engem is inkább a rosszfiúk vonzanak :) Persze ezt az aranyos férfiak bizonyára elitélik, mondván, hogy ők mindent meg tudnak adni nekem, aranyosak meg kedvesek, dehát miért nem értitek meg, hogy nekünk nőknek nem "csak" erre van szükségünk?


Lehet, hogy némelyik faragatlan, és nem pont úgy bánik velem, ahogyan szeretném, de mégis van bennük valami ellenálhatatlan.


SZóval kíváncsi volnék arra, hogy az itteni fiúk, hogyan hódítják meg szívük választottját


2010. dec. 14. 00:14
1 2
 11/19 anonim válasza:
00:39 ?
2010. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
szerintem nem kell ezt túlmisztifikálni. Én azért, hogy ne essek át a ló túloldalára, néha tartok olyan napokat amikor nagyon édes vagyok a barátnőmmel, néha meg olyanokat amikor kicsit szetelen.. így soha nem tud kiismerni :)
2010. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
00:39 = akkor írtam először. Háromnegyed egy előtt 6 perccel :D
2010. dec. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
látom te is későn fekvő típus vagy :) Na én ballra el mert asszony hörög, hogy túl hangos a számítógép.. le kéne már cserélni ezt a p2-est.. olyan a ventilátora mint az ütvefúró :)
2010. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért már egy barátnőnél más a helzet. Én ott nem taktikázom. Minek? :) Egyetlen egy dologra figyelek oda: nem siránkozom - ezt a dolgot magamban intézem :D, és közben igyekszem a siránkozás alapját megszüntetni minden erőmmel :). megint 39 es voltam :D
2010. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Sokan hangoztatják, ezt az add csak magadat, ha egy nővel ismerkedsz, de amikor én ezt régen próbáltam nem nagyon működött. Azóta sokat változtam ebbe az irányba és megtanultam viselkedni. Amikor egy régi lányt megkérdeztem, hogy miért nem jött össze velem amikor magamat adtam csak azt flelte: Kibírhatatlanul aranyos voltál :D:D
2010. dec. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"hány olyan férfi volt az életemben, aki vagy azonnal le akart fektetni, vagy azonnal a BARÁTNŐM! akart lenni" !?!?
2010. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

"hány olyan férfi volt az életemben, aki vagy azonnal le akart fektetni, vagy azonnal a BARÁTNŐM! akart lenni" !?!?


Hát az illető, hölgy vagy biszexuális, vagy ezt nagyon elírta :D

2010. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm = barátja, jóban akart vele lenni, nem férfiként közeledett felé, hanem mint barát/barátnő. Most már érted...?
2010. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!