Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hódítás tippek. Ki hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hódítás tippek. Ki hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Rengeteg férfinak halvány lila gőze nincsen arról, hogyan kell minket meghódítani. Ha elgondolkodok azon, hogy hány olyan férfi volt az életemben, aki vagy azonnal le akart fektetni, vagy azonnal a barátnőm akart lenni még azelőtt, hogy megismert volna, pusztán a külsőm miatt....


Nehéz mostanában normális férfit találni. Sajnos engem is inkább a rosszfiúk vonzanak :) Persze ezt az aranyos férfiak bizonyára elitélik, mondván, hogy ők mindent meg tudnak adni nekem, aranyosak meg kedvesek, dehát miért nem értitek meg, hogy nekünk nőknek nem "csak" erre van szükségünk?


Lehet, hogy némelyik faragatlan, és nem pont úgy bánik velem, ahogyan szeretném, de mégis van bennük valami ellenálhatatlan.


SZóval kíváncsi volnék arra, hogy az itteni fiúk, hogyan hódítják meg szívük választottját


2010. dec. 14. 00:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit azért hozzátennék, hogy szeretném ha nem idióta trágár kommenteket főznétek hozzá meg hogy én is valamilyen ..... pláza pi.... vagyok. Nem tartom magam annak. Nem szolizok, nincs műkörmöm és még szőke sem vagyok :)
2010. dec. 14. 00:16
 2/19 anonim ***** válasza:

Hogy hódítok?Sehogy, már nincs rá szükség, jól nézek ki és a csajok jönnek rám, nekem csak válogatnom kell közülük:)

Hódítás...:d Ezen de jót nevettem:D

20f

2010. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Ha ennyire szép vagy akkor garutlálok hozzá, de gyanítom hogy nem rendelkezik mindenki modell külsővel ;) Én amire emlékszem és nagyon sokszor el... , hogy túl korán vittem virágot a nőnek, meg nagyon gyorsan megnyíltam előttük, még azelőtt, hogy összejöttünk volna. Elég sokszor kaptam meg a legyünk csak barátok szöveget. Pfujj..de szar volt :( Aztán egy barátom adott néhány jó tanácsot. Van egy ingyenes blogja is ahol lehet tőle kérdezni, ha valaki eseteleg szeretne tőle segítséget kérni akkor itt megteheti: hoditaskonnyen.blog.hu/
2010. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ha ennyire szép vagy akkor garutlálok hozzá, de gyanítom hogy nem rendelkezik mindenki modell külsővel ;) Én amire emlékszem és nagyon sokszor el... , hogy túl korán vittem virágot a nőnek, meg nagyon gyorsan megnyíltam előttük, még azelőtt, hogy összejöttünk volna. Elég sokszor kaptam meg a legyünk csak barátok szöveget. Pfujj..de szar volt :( Aztán egy barátom adott néhány jó tanácsot. Van egy ingyenes blogja is ahol lehet tőle kérdezni, ha valaki eseteleg szeretne tőle segítséget kérni akkor itt megteheti: hoditaskonnyen. blog
2010. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
véletlen kétszer küldtem. Bocs
2010. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A vadászatnak épp az a lényege, hogy Te cserkészed be, nem? Nah mind1, embere válogatja.


Volt, hogy hozzám is jöttek...de azt nem élveztem annyira...


Szóval, én úgy hódítok, hogy próbálok rájönni mi tetszik a lánynak, és eképp viselkedni vele (ezt most nem úgy értem, h nem magamat adom, hanem úgy, hogy pl ha tudom, hogy imádja a lábait (mert mondjuk a randira miniben jön - akkor a lábait dícsérem - elég lesarkított példa volt, de gondolom értitek).


Beszélgetek vele, érdeklődő vagyok, de nem tolakodó. Azt próbálom elérni, hogy érezze kíváncsi vagyok, de ne higyje azt, hogy csak róla szól az egész. Lássa, hogy nem vagyok egy anyámasszonykatonája (ezt így írják:D? még soha nem írtam le:D). Mindig a szemébe nézek, mosolygok...a szememmel :). Sokat bókolok, de nem túl sokat azért...nem akarom, hogy hitelét veszítse. Udvarias vagyok vele. És hát...első randin semmi (persze ha komolyan gondolom a lánnyal..)

2010. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
szerintem a fentebb szóló jókat ír :) Nem szabd nyomulni a nőre, ha ezt megérzi akkor azonnal kereket olda, kivéve persze, ha nagyon jóképű muksó vagy, mint ahogyan azt egy elötem szól ó is mondta :)
2010. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

00:39es vagyok.


Még azt hozzátenném, hogy minden Nőhöz másképp vezet az út, és az a legjobb, ha az ember "térkép" nélkül, egyszerűen csak egy különös tehettséggel a helyes utat választja :D....nem nagyképűség, de elég gyakran ráérzek erre:). Persze volt már aki nem jött össze...megesik :).

2010. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Egyébként én többnyire, az első randin, csókig szoktam elmenni, és ha a lány többet akar, akkor eltolom magamtól. Nehogymár a nyúl vigye a vadászpuskát :) Ettől többnyire telljesen begerjednek:) Annyira szórakoztató nézni, ahogyan nem kapja meg a várva várt szexét :) A blogos gyerek is valami ahsonlót írt, be is raktam a kedvencek közé.
2010. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
megint csak 00:39es: 24/F
2010. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!