Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem?

Figyelt kérdés
A fiúval 2hónapja vagyunk együtt. De egyszerűen nem akar lefeküdni velem. Egyszer szexeltünk eddig. Ittas állapotban. És azóta semmi. Azt mondja, hogy nála még soha nem volt ilyen. Egyszerűen nem értem. Mondtam neki, hogyha nem kíván, akkor lépjünk túl, keressen olyat,akit igen. De ő szeret engem,azt mondja. De ha szeretne tényleg, akkor nem lennének ilyen problémák. Azt mondja, hogy kívánjon ha nem csinálok semmit?! De énis ugyanezen a véleményen vagyok fordítva. Hogy csináljak bármit is, ha nem érzem, hogy kívánatos vagyok neki? Hogy éljek egy kapcsolatban,ha nem mutatja azt felém, hogy jó nő vagyok és hogy kellek neki szexuális téren is?!
2010. dec. 13. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen balf@szt...atyaég...

Kezdeményezz. Aztán ha nem veszi a lapot, akkor hagyd a fenébe.

2010. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak nagyon zárkózott a srác és csak idő kell neki
2010. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdeményezzek, ha azt érzem,hogy nem izgul rám?! Előbb adnia kellene egy kis önbizalmat...
2010. dec. 13. 19:14
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktatok összebújni? Csókolózni? Onnan már csak egy lépés. Ha látod, hogy tetszik neki, akkor kezdesz a helyzettel vmit és kész. Csak nem fog ellökdösni...

Ha ezután sem kezdeményez, akkor meg hagyd ott.

2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenen túl kell lépni, ez már azt mutatja hogy neked nem ő a tökéletes pasi és te sem vagy neki tökéletes csaj. Ezek után ne várj sokat ettől a kapcsolattól! Azt mondom a legjobb lenne neked ha otthagynád, ezzel ártanál magadnak a legkevesebbet!
2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De szoktunk összebújni,csókolózni. Csak eddig nem jutunk el soha. Mintha egyiken se tudnánk önmagunk lenni a másik mellett ilyen téren. De ezen kívül minden olyan jó. Tudom én is, hogy ez nem mehet örökké így és mondtam is neki. De 2éve ő az egyetlen fiú,aki megfogott. Mielőtt összejöttünk barátok voltunk. Ezt is kérdeztem tőle, hogy nem-e barátként néz rám. De aztmondja nem. Merthogy a vonzalom miatt jöttünk össze...De ez most mintha eltűnt volna a részéről.
2010. dec. 13. 19:34
 7/14 anonim ***** válasza:
mert anyádat akarja jol telibeba$zni
2010. dec. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatalok vagytok még ezen a téren és esetlenek. Ne haragudj hogy ezt mondom. Én is voltam így. És volt egy ilyen barátom is. Az alkohol önbizalmat ad, lehet azért mert csak úgy szeretkezni veled. Az én egyik exem is folyton ezt csinálta, de vigyázz, hogy nehogy megszokja hogy csak részegen bújtok össze az ágyban.


Abban igazad van hogy kis önbizalmat kell hogy kapjál, ahhoz hogy legyen kedved kezdeményezni. Én is ilyen vagyok. De te is adj neki önbizalmat! :D


Kezdeményezni meg:

- összesimultok, csókolóztok, elkezded simogatni finoman a hasát. Lassan. Nem kell elsietni (póló alatt persze, és lehetőleg ne jéghideg kézzel).

- Majd a kezed finoman letéved a nadrágjára. Kívül végigsimítod, majd lassan kicsatolod az övét, kigombolod a nadrágját. Közben végig csókolóztok persze.

- A kezed becsúszik a nadrágja alá, és finoman simogatod tovább odalent. Heréit, hímvesszőjét. Először csak simogasd aztán két lehetőség van tovább:

1. erre már jó esetben merevednie kell, és ha így történik akkor menj tovább. A simogatást váltsa fel valami merészebb. A makk részen a bőrt óvatosan kezd el fel le húzogatni, és onnan már megy minden tovább.


2. nem merevedik meg, akkor tényleg nem kíván. Én akkor hagynám a fenébe.


Bocsi a nagyon tagolt szövegért, de így talán átláthatóbb.


21/l

2010. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért annyira éretlenek nem vagyunk. Én 18, Ő 19. Csak azt a forró hangulat sincs meg, amitől lenne merszem/kedvem ezt csinálni.Mert persze,énis tudnám, hogyhogyan meg mint kell,de a hangulat sincs meg.az izzás 2nk között.
2010. dec. 14. 16:42
 10/14 anonim ***** válasza:
istenem, ezt a sok töketlen f**zt. a pasinak kellene kezdeményezni jobban, én otthagynám, nem szenvednék egy ilyen fiúval.
2010. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!