Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem?

Figyelt kérdés
A fiúval 2hónapja vagyunk együtt. De egyszerűen nem akar lefeküdni velem. Egyszer szexeltünk eddig. Ittas állapotban. És azóta semmi. Azt mondja, hogy nála még soha nem volt ilyen. Egyszerűen nem értem. Mondtam neki, hogyha nem kíván, akkor lépjünk túl, keressen olyat,akit igen. De ő szeret engem,azt mondja. De ha szeretne tényleg, akkor nem lennének ilyen problémák. Azt mondja, hogy kívánjon ha nem csinálok semmit?! De énis ugyanezen a véleményen vagyok fordítva. Hogy csináljak bármit is, ha nem érzem, hogy kívánatos vagyok neki? Hogy éljek egy kapcsolatban,ha nem mutatja azt felém, hogy jó nő vagyok és hogy kellek neki szexuális téren is?!
2010. dec. 13. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jah mert 2 hónap után ba**ni kell! gratulálok! :D
2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! 19 évesen lehetne annyi eszed, hogy 2 hónap után nem fekszel össze valakivel. Így jártál, már nem vagy számára izgalmas. Ha egy 19 évesnek nincs önmegtartóztatása, akkor a kis tinip.csáktól mt várjunk?
2010. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kb 1,5éve ismerem,nem egy idegen.
2010. dec. 15. 19:19
 14/14 anonim ***** válasza:

19 éves vagy de az nem kapcsolat amiben nem dugtok 2 hónap után.igazad van te szegény. hogy megkínzott az a csúnya fiú.

szerintem pereld is be ha nem k.úr meg ma este a konyha asztalon.



UI az utolsó 2 válaszadónak igaza van :P

2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!