Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar még engem, vagy nem akar, ezt itt a kérdés?

Figyelt kérdés

szakítottunk

azaz ő mondta ki hogy már nem szerelmes, mindezt azok után hogy még esélyt akart adni a kapcsolatnak, csak állítólag elbizonytalanítottam

de aztán együtt töltöttünk egy napot és nagyon jól éreztük magunkat és olyan heves csók lett a vége, mint előtte még soha

most ott tartunk, hogy találkozgatunk és meglátjuk lesz ami lesz, nem akarunk belegondolni semmibe, csak jól akarjuk érezni magunkat

természetesen én vissza szeretném kapni

mikor együtt vagyunk, akkor bújik, ölel, simogat, és meg is csókol, ugyanakkor bűntudata is van

egyébként pedig továbbra is keres engem, én próbálom visszafogni magam, de ő smst ír, keres msnen és a többi és a többi

az a bizonyos eltöltött nap után azt mondta nekem, ha olyan lettem volna az egész kapcsolatunk alatt akkor sosem engedett volna el

ugyanis az egyik legnagyobb gond a sex volt, miattam... túl sok negatív tapasztalattal indultam és mivel az elején inkább hagyott engem hogy az én tempómba haladjunk előre, így valahogy megrekedt...

tegnap pedig kicsit ki voltam egy befejezetlen beszélgetésünk után, és mondtam neki h most az lenne a jó ha átjönne hozzám s be tudnánk fejezni amit elkezdtünk, de azt is hozzá tettem h nagyon jól tudom h nem lenne jó, eztán egyszer csak hív, hogy megfordult a fejében hogy átjön


most akkor mit gondoljak?


2011. okt. 19. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az egészből, az jön le, hogy nagyon is szerethet téged!

De valamitől mintha félne...mintha tartana valamitől, mintha nem bízna meg benned....mintha nem lenne biztos abban, hogy te is szereted őt.....(szerintem)

2011. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne gondolkodj szívem az nem az erősséged, este meg átugrom mert beszart itthon a klotyó
2011. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oh lebuktam! most mi lesz?

gyere drágám! ha idetalálsz tárva nyitva áll előtted az "ajtóm"

de mint tudjuk oda bejutni neked nem az erősséged

2011. okt. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!