Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki próbált már internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, hiába elmúltam 20 éves is. Ezért úgy gondoltam, hogy nekifogok interneten ismerkedni.

De annyira kiábrándító a helyzet...

Elküldtem már 7 levelet és még egy nyamvadt választ sem kaptam. Lehet én csinálok rosszul valamit. Mi ennek az internetes ismerkedésnek az etikettje?

Már egy válaszlevél is ösztönző lenne számomra, de semmi...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Hiába írják oda a lányok, hogy "nyugodtan írjatok fiúk, biztos, hogy visszaírok" mégse kapok választ sosem.


2010. dec. 7. 19:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"mért baj, ha egy lány önbizalom-hiányos?"

1: nem mer képet feltenni magáról,

2: nem mer levelet írni,

3: nem mer válaszolni a levélre,

4: ha válaszol is, eleve lemondó, önromboló hangon.

2010. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nehogy töröld magad! A lehetőséget is törlöd! Ma már nagyon nehéz ismerkedni, nem mindenki bulizós! Nem azért mert csúnya, nem azért, mert lúzer, de előfordulnak olyan helyzetek, hogy eltűnnek a barátok, a munkahelyen, vagy a suliban nincs olyan lány/fiú, aki megfogna. Szerintem lehet, nem jó társkeresőt választottál. Üsd be a google-ba: "társkereső" rengeteget kiad. Vannak amik rossz hírűek, soka a kamus, Pl. a Love, Love box - ez inkább szexpartner kereső, nem ajánlom.

Állítólag a legjobb a Randivonal, és a Párom - ugyan van pár száz forint tagsági díj de ott sok a komoly szándékú. De ne légy rest, akár napi ötven lánynak is írhatsz - készíts egy személyes hangvételű, sablon bemutatkozást, és küldd szét a szimpatikus lányoknak - nem igaz, hogy senki sem fog válaszolni!


Esetleg elmehetsz társkereső irodába - itt fényképet, adatlapot kell leadni, és telefonszámokat, címeket adnak. Ne félj a fizetősöktől, ezek legtöbbször nívósak, szerveznek ismerkedési esteket is. Én is itt ismerkedtem meg a férjemmel - legalább ötvenen hívtak, tízzel randiztam, míg összejött - kb. két hónap alatt.


De általánosságban legalább fél - egy évet rá kell szánni, mert előfordul, hogy nem mindjárt az első háromban van az igazi.

Nagyon drukkolok neked: ne csüggedj, a fiatal srácok kapósak!

2010. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!