Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki próbált már internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, hiába elmúltam 20 éves is. Ezért úgy gondoltam, hogy nekifogok interneten ismerkedni.

De annyira kiábrándító a helyzet...

Elküldtem már 7 levelet és még egy nyamvadt választ sem kaptam. Lehet én csinálok rosszul valamit. Mi ennek az internetes ismerkedésnek az etikettje?

Már egy válaszlevél is ösztönző lenne számomra, de semmi...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Hiába írják oda a lányok, hogy "nyugodtan írjatok fiúk, biztos, hogy visszaírok" mégse kapok választ sosem.


2010. dec. 7. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

van egy ismerősöm ő is 20éves és még nem volt csaja vagyis volt csak távkapcsolatok voltak

ezek nem adtak se tapasztalatot se semmit neki

sztem jobban jársz ha nem a neten keresed az igazit (=


18/L

2010. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Eddig sem neten kerestem mégsem jött össze semmi.

Teljesen össze vagyok zavarodva. Ez az eredménytelenség meg teljesen a padlóra küldött már.

2010. dec. 7. 20:03
 3/22 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok most regeltem én is ilyen társkeresőre de hát nem hiszem hogy bármi is lesz belőle:D
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Privibe írj egy felhasználónevet. Megkereslek. ;)
2010. dec. 7. 20:16
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ismerkedj iwiwen,facebook stb..... hamár neten :) aztán msn stb egyszerűbb és jobb :)
2010. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is fent vagyok 1-2 oldalon, szerintem egyáltalán nem reménytelen ismerkedni neten, csak nagy türelem kell hozzá, és óvatosnak kell lenni.:))
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten találtam meg a párom és nagyon boldogok vagyunk. Nem akarlak elkeseríteni, de még lehet, hogy több 100 levelet szét kell küldened, és még 50 randin túl kell esned, mire meglesz, akit keresel. Miért ne próbálnád meg? Ez is egy lehetőség! Ott is magányos emberek vannak, talán Ő is épp ezen gondolkodik! Ne zárd ki a többi lehetőséget sem a hétköznapokban, de attól , hogy írsz néha másoknak, még nem lesz baj :) Sok sikert!!
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Azért jó lenne azt is tudni, hogy milyen neműek válaszoltak most nekem.

Egy lány naponta kap minimum 10 levelet, neki könnyű ismerkedni. De mint én, akinek egy levelére sem válaszolnak. Elég nehéz.

2010. dec. 7. 20:30
 9/22 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, igen próbáltam. Jelenleg onnan van egy 9,5 hónapos távkapcsolatom, de ez azután alakult ki, hogy előtte 3 sráccal már randiztam, de hát a valóság nem fedte az internetet személyiségben náluk. A mostani párom szerencsére ugyanolyan az életben, mint a neten, skypon vagy a telefonban. Minden levélre válaszoltam még akkor is, amikor alpári stílusban írtak, de kultúráltan, igaz nem lett belőlük több levélváltás. Egyébként meg azon az oldalon, amelyiket mindenki szid: chat. hu. 28L
2010. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1. Nem te vagy az egyetlen 20(-on) éves, akinek még nem volt barátnője.

2. Néhány hónapja keres a neten. Sajnos teljesen természetes, hogy a legnormálisabb levélre sem válaszolnak. (Bár mostanában egész jó arányban válaszolnak, még ha nem is azt, amit szeretnék.) Nem írok rá minden lányra, csak olyanokra, akikben hinni tudok. Két randim volt. Egyik rosszabb, mint a másik.

Próbálj állást keresni! Ahhoz képest a társkeresés egy sikersztori.

2010. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!