Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki próbált már internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, hiába elmúltam 20 éves is. Ezért úgy gondoltam, hogy nekifogok interneten ismerkedni.

De annyira kiábrándító a helyzet...

Elküldtem már 7 levelet és még egy nyamvadt választ sem kaptam. Lehet én csinálok rosszul valamit. Mi ennek az internetes ismerkedésnek az etikettje?

Már egy válaszlevél is ösztönző lenne számomra, de semmi...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Hiába írják oda a lányok, hogy "nyugodtan írjatok fiúk, biztos, hogy visszaírok" mégse kapok választ sosem.


2010. dec. 7. 19:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem társkeresőn, de interneten sok embert megtudtam ismerni és a mai napig tartom velük a kapcsolatot vagy 1 személy is köztük akik még jobban megkedveltem csak az más történet....

Viszont, nyugodtan ismerkedj, kitartás ha nem is párt találsz barátokat biztos fogsz :D

Ha még nem untad meg a levél küldést, írhatsz nekem is privit!

2010. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ment pü.
2010. dec. 7. 21:26
 13/22 anonim ***** válasza:

Első 20:26-os vagyok.

Szerintem ne állj hozzá negatívan, nem veszíthetsz vele semmit, ha mégsem a Te világod, semeddig sem tart törölni Magad.:)

18/L

2010. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Butaság, h a lányok sok sok levelet kapnak... azaz nyilván többet, de pont ezért is, idő kell végig olvasni őket; másrészt több oldalon van chat is, és esetleg inkább olyanokkal leveleznek, akik spontán leszólítják őket... stb.


én elég önbizalom-hiányos lány vagyok, ezért kép nélkül regeltem, a kutya se írt; aztán egy (nem társkereső) internetes játékban haverkodtam össze a párommal, a személyes tali varázsa ;)

korábban ő is feleslegesen próbálkozott társkereső oldalon, persze ő bután csinálta, össze-vissza költött rá, gondolom akiket leszólított nem elsősorban párt kerestek, mert ilyen 2. mail után azt kérték, h töltse fel a tel.kártyájuk...


Szóval a net nagyon jó alap kapcsolatoknak és csalódásoknak is... egy magamfajta magába bújó embernek tökéletes :p (vagyis jobban bejött mint az élő, amikor úgy magával ragadott minden mint a filmekben, aztán a srác lapátra tett, mert neki ennyire nem volt nagy az élmény, a netes meg még mindig tart és az összeköltözést tervezgetjük)


bár sztem az ismerősök bejelölésére szolgáló közösségi oldalak... kaptam iwiwen egy randi felhívást... a gyerek nagyon rendes volt a maga módján, de rossz volt az időzítés: azt se tom ki, épp szakítás után voltam, erre olyanokat ír, h volna-e kedvem ismerkedni.... amikor férfiírtó hangulatban van az ember... tehát oké, mi sem épp társkeresőcélú helyen jöttünk össze, de az én fejemben az első "randin" csak stratégiai játékfüggők találkozása lebegett és tényleg csak arról beszélgettünk; mondjuk korábban is csak arról szólt minden, és most is ez a legközösebb nevezőnk...

kb a 3. talinál kezdtem utalni a srácnak, h ha már úgy sincs barátnője, véletlen szingli vok :p (igazából akkor úgy tűnt a világ végéig csak a játékról beszélgetünk majd, ami azért egy idő után uncsi; de nem így lett)


Sok sikert Neked ;)

2010. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el a társkeresőket. Én nem sokára szingli leszek, de eszembe nem jutna felregisztrálni egyre. Kezdetnek járj el szórakozóhelyekre haverokkal, ott egy-két pia után oldottabban tudsz majd kezdeményezni. Ne egyből a mélyvízbe ugorj, előbb kalandokat keress, tapasztalódj. A szórakozóhelyeken köztudottan kaphatóbbak a csajok. Nem feltétlen az ágyig kell eljutni, egy flört, vagy egy csók is már sokat számít. Később pedig, ha már kellő tapasztalattal és önbizalommal rendelkezel, lehet próbálkozni normálisabb helyeken, amerre jársz. Egyetem, munkahely, könyvtár, korcsolyapálya, akár tömegközlekedési eszközök. A lehetőségek száma végtelen. Csak lazán.
2010. dec. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Társkeresőre nagyon sokan járnak, akik nem társat keresnek, csak mulatnak (különböző módokon).

Elég sok problémás ember is van, akik ugyan társat keresnek, de nem úgy, nem olyat és egyébként is... nehéz velük boldogulni.


Talán 100 levélből számíthatsz 5-8 válaszra... ebből 1-2 találka össze is jöhet. Feltétlenül kérj előtte friss képet, különben nagy meglepetés lehet!

Eleve kép nélküli lánynak ne is írj, mert vagy nincs semmi önbizalma, vagy házas, vagy nem lány.


Lehet a társkeresőt használni, csak éssszel.

2010. dec. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
mért baj, ha egy lány önbizalom-hiányos?
2010. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Miért ne ismerkedhetnél a neten? Igaz, sok a kamus, a kalandor, de türelem kell hozzá.Ha szorgalmasan írogatsz a lányoknak, idővel biztos találsz olyat, aki neked való! TÜrelem, Türelem, Türelem!
2010. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Még várok szerintem pár napot aztán törlöm magam róla.

Valóban rengeteg a fake reg, el sem hinnétek mennyi, pl 50 bejelentkezett felhasználóból 3-nak ugyanaz volt a profilképe. Erről ennyit... :)

2010. dec. 8. 15:57
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! ÉN is a társkereső oldalon ismertem a barátnőmet! két találkozásom volt! Az első az nem sikerült! Ez mindig benne van a pakliba! De a második találkozás hihetettlenül jó volt!!!! ÉN is 22 évesen találtam meg az igazit!!! Szóval kitartás!!! A társkereső oldal mindig is hasznos marad! Nekem például tökéletesen kialakult 1 kapcsolat ez által!! Csak próbálkozni kell !!
2010. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!