Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl a vizsgaidőszakot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
Barátomnak első vizsgaidőszak, én még egyetemista vagyok.Mikor érettségizett szakítottunk, de most újra együtt vagyunk, nem akarom hogy a vizsgadrukk miatt ez újra megtörténjen, akkoriban sokat lógtam rajta.Most szeretném kicsit kevesebbet idegesíteni, mivel foglalhatnám el magam tanuláson kívül?
2010. dec. 7. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy vizsgaidőszak komolyabb dolog, mint egy érettségi. Ráadásul neki ez az első, szóval még azt sem tudja, hogy hogy mennek a dolgok. Szerintem is értsd meg, és semmiképp ne hisztizz, lesz anélkül is elég stressz az életében.

Amúgy ha szeret, vizsgaidőszak után biztosan minden visszaáll a rendes kerékvágásba, azt a másfél hónapot meg fél lábon is ki lehet bírni.

2010. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi, nem szeretném újra elveszíteni, úgyhogy megpróbálok nem hisztizni:)
2010. dec. 7. 19:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy ő ossza be az idejét. Ha azt mondja, hogy most nem alkalmas, mert tanulnia kell, akkor fogadd el.

Egy vizsgaidőszak elég stresszes tud lenni, és ha vmi komolyabb szakon van, akkor azért elég kemény is.

2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos amit a barátnőm mindig elront az az, hogy fel tud idegesíteni azzal, ha eljátssza a bánatosat napokig, amikor nem tudok vele találkozni, és ugyanígy vizsga miatt 1-2 órával később tudok csak vele találkozni, erre meg lemondja azt, hogy elmentünk volna moziba.


Ettől függetlenül nekem több időm lesz vizsgaidőszakban mint a félév során, mivel csupán 4 vizsgám lesz, de 2-től nem félek, egyből van megajánlott... Kipihenhetem a félévemet :)

2010. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!